„Minija“ – „Žalgiris B“ – 0:0

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2022-03-29

Pirmosios Kretingos „Minijos“ rungtynės namuose baigėsi be įvarčių – 0:0: minijiečiams pavyko apsiginti nuo jaunų ir ambicingų žalgiriečių.

Pirmąsias Lietuvos futbolo federacijos I lygos rungtynes namų aikštėje savaitgalį sužaidė Kretingos futbolo komanda „Minija“, treniruojama Dariaus Žindulio. Antrosios šį sezoną rungtynės tarp „Minijos“ ir aikštės svečio „Žalgirio B“ vėl baigėsi lygiosiomis be įvarčių – 0:0, ir tokį rezultatą lėmė aikštėn šeštadienį įsiveržęs papildomas „žaidėjas“ – stiprus vėjas.

„Protarpiais jis buvo tiek stiprus, kad neįmanoma buvo sulaikyti ant vejos padėto kamuolio“, – vyriausiojo trenerio asistentas vartininkas Martynas Viluckas gamtos sąlygas įvardino kaip problemą, kurios negalėjo išspręsti nei viena, nei kita ekipa.

Rungtynes aktyviau pradėję žalgiriečiai po mūsiškio vidurio saugo klaidos 2-ą susitikimo minutę turėjo progą pelnyti įvartį, tačiau jos neišnaudojo. Įpusėjus pirmam kėliniui žaidimas, kurį stipriai koregavo vėjas, susilygino, bet komandos nieko įdomaus ties vienais ir kitais vartais nesukūrė. „Miniją“ ištiko dar viena šįsyk vidurio gynėjo padaryta klaida, tačiau komandą išgelbėjo Amir’as Ahalarov’as, puikiai apgynęs mūsų vartus“, – teigė M. Viluckas.

Vartus nuo galimo varžovų įvarčio apgynė „Minijos“ vartininkas legionierius iš Ukrainos Amir’as Ahalarov’as (viduryje).

Antrą kėlinį buvo daug kovos, tačiau komandos žaidė nerizikuodamos trumpais perdavimais –buvo sunku suvaldyti kamuolį, tad per aikštę skriejo tolimi perdavimai, o rezultatas išliko nepakitęs – 0:0. „Minija“, nepraleidusi įvarčio į savo vartus, bet ir nepelniusi, įsirašė dar vieną tašką į savo sąskaitą ir šiuo metu užima VIII turnyrinės lentelės poziciją.

Kretingos „Minija“: Amir’as Ahalarov’as, Vilius Kazlauskas, Ernestas Mockus, Deividas Šiuša, Valdas Jašmontas, Karzan’as Jawanmiri, Aidas Pipiras, Akot Sonny Garang Garang, Jurijus Dimitrijev’as, Harold’as Meke Meyenga, Rokas Rusys, Germanas Vaniuchinas.

Vyriausiojo „Minijos“ trenerio Dariaus Žindulio komentaras: „Rungtynės buvo nelengvos – žaidėme prieš jauną ir ambicingą komandą. Kamuolio kontrolė priklausė vilniečiams, tačiau džiugu, kad mums antras rungtynes iš eilės pavyksta nepraleisti įvarčio. Žinoma, tiek žiūrovai, tiek mes nekantraujame atidaryti įvarčių sąskaitą. Džiaugiuosi visos komandos pastangomis ir darbu. Ir tikimės tokio pat gausaus žiūrovų palaikymo artėjančiose rungtynėse.“

Kitas rungtynes minijiečiai namų aikštėje žais balandžio 2 d. 14 val. Būsimasis varžovas – Kazlų Rūdos „Šilas“.