Kretingos „Topas-I“ – varžybų prizininkas: (iš kairės) Paulius Viskontas, Artūras Galdikas, Mindaugas Viskontas, Sigitas Kvajauskas.

Vilniuje įvykusiose Lietuvos smiginio federacijos taurės varžybose tarp 159 smiginio žaidėjų iš visos Lietuvos dalyvavo ir Kretingos smiginio klubo „Topas“ (vadovas Romualdas Jablonskis) nariai – 6 moterys, 9 vyrai ir 2 jaunuoliai.

Asmeninėje įskaitoje tarp moterų geriausiai sekėsi Vidai Jablonskienei, kuri tapo III vietos laimėtoja, tokią pat poziciją jaunimo įskaitoje užėmė ir mūsiškis Justas Viskontas.

Vyrų asmeninėje rungtyje taikliausias tarp kretingiškių buvo Sigitas Kvajauskas, bendroje įskaitoje užėmęs V vietą.

Dvejetų varžybose Jolita Drąsutienė ir Vilija Viskontė buvo trečios, tarp vyrų Arūnas Smilingis ir Giedrius Beniušis užėmė V turnyrinės lentelės poziciją.

Antrą varžybų dieną buvo surengtos komandinės varžybos, kuriose dalyvavo 24 komandos.

Geriausiai sekėsi vyrų komandai „Topas-I“, kurią sudarė Sigitas Kvajauskas, Mindaugas Viskontas, Artūras Galdikas ir Paulius Mikaločius, – jiems pavyko iškovoti III vietą.