„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-02-01

Sausio 27 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 52:81 (8:23; 12:23; 13:20; 19:15) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti turnyrinės lentelės kaimynams „Mažeikiams“ (9 pergalės, 19 pralaimėjimų). Mažeikiškiai galingai pradėjo rungtynes ir po I kėlinio susikrovė 15 taškų persvarą, kurią be didesnių svyravimų sugebėjo išlaikyti per visas rungtynes, o kretingiškiams pavyko laimėti tik IV kėlinį, bet tai galutiniam rezultatui įtakos nebeturėjo.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis – 11, Rokas Šimkevičius – 9, Edgaras Preibys – 7, Rytis Zabita ir Eimantas Žilius – po 6, Vytautas Jakubaitis ir Spencer’is Mitchell’as – po 4, Aidas Viskontas – 3, Mintautas Mockus – 2. Sausio 29 d. „Kretingos“ komanda 72:82 (23:19; 15:24; 16:20; 18:19) nusileido ir prieš Joniškio „Delikateso“ (6 pergalės, 22 pralaimėjimai) komandą ir užfiksavo penktąjį pralaimėjimą iš eilės. Permainingai vykusiose rungtynėse varžovai dviženklį skirtumą įgijo po didžiosios pertraukos (40:50), bet IV kėlinį kretingiškiai sužaidė sėkmingai ir komandas skyrė jau tik 2 taškai (66:68). Per pusę likusio kėlinio kretingiškiai iš viso pelnė 6 taškus ir atstatė dviženklę persvarą. Savo ruožtu varžovai nutraukė užsitęsusią net 12 pralaimėjimų iš eilės seriją. Po šių pralaimėjimų „Kretingos“ komandą, turinčią 8 pergales ir 20 pralaimėjimų, pavijo ir Vilniaus „Perlas Energija“, o dabar šios komandos sostinėje žais artimiausias rungtynes.

Kretingos „Kretinga“: Aidas Viskontas (4/8 dvitaškiai, 5/6 baudos, 5 rez. perdavimai) – 19, Eimantas Žilius (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai) – 16, Domininkas Matutis – 12, Spenser’is Mitchell’as – 9, Edgaras Preibys – 7, Rytis Zabita (7 atk. kamuoliai) – 5, Rokas Šimkevičius – 4, Mintautas Mockus.

Palangos „Kuršiai“ šį savaitgalį žaidė vieninteles savo rungtynes ir jose 95:78 (25:2; 16:26; 28:23; 26:7) išvykoje dar kartą nugalėjo Vilniaus „Perlo Energijos“ (8 pergalės, 20 pralaimėjimų) komandą. Be vyriausiojo trenerio žaidę palangiškiai po trijų kėlinių dar atsiliko nuo jaunųjų varžovų 69:71, bet rungtynių baigtį nulėmė įspūdingas IV kėlinys, per kurį „Kuršiai“ praleido tik 7 taškus, o patys jų pelnė 26 ir iškovojo pergalę. 13-a pergalių per 27 rungtynes pasiekę „Kuršiai“ išliko IX turnyrinės lentelės vietoje.

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (9/12 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4 per. kamuoliai, 38 naud. balai) – 34, Justin’as Young’as (6/8 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 16, Laurynas Mikalauskas (6/9 baudos, 10 atk. kamuolių) – 12, Tadas Kymantas (4/5 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) – 9, Karolis Sapiega (8 atk. kamuoliai) – 8, Vidmantas Užkuraitis – 7.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 3 d. su Vilniaus „Perlu Energija“, o Palangos „Kuršiai“ vasario 3 d. 18.30 val. namuose susitiks su Šakių „Vyčiu“ (16 pergalių, 12 pralaimėjimų), o vasario 5 d. išvykoje su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (5 pergalės, 22 pralaimėjimai).