Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Rugpjūčio 14 d. Kretingos „Minija“ XVII turo susitikimą išvykoje sužaidė nulinėmis lygiosiomis – 0:0 – su paskutinėje vietoje žengiančiais Kauno ,,Žalgirio B" (XIV vieta, 10 taškų) futbolininkais ir nesugebėjo atsirevanšuoti už namuose patirtą pralaimėjimą 3:4. Šiose rungtynėse abi komandos pademonstravo geležinę gynybą ir rungtynės baigėsi taip, kaip ir prasidėjo – be įvarčių.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, kapitonas Germanas Vaniuchinas (14 min. Vilius Kazlauskas), Pape Sarigne Lo, Said Yanis Bance, Ogochukwu Prince Odoh, Valdas Jašmontas (65 min. Raphael Tepe), Shogo Osawa, Gustas Gumbaravičius, Deividas Šiuša, Aidas Pipiras (79 min. Mantas Gedutis) ir David Kirzneris.

Kretingos „Minija“, surinkusi 15 taškų, lieka XII turnyro lentelės pozicijoje, bet už varžovus yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

ealizacija. Pirmas kėlinys, sakyčiau, buvo apylygis, varžovai irgi turėjo puikių momentų pasižymėti, bet išgelbėjo vartininkas Eimantas Brezgys, o prieš tai mūsų puolėjas Odoh išėjo vienas prieš varžovų vartininką, bet jam nepasisekė. Antras kėlinys jau priklausė mums: žaidėme kamuoliu ir susikūrėm daugybę galimybių pasiekti įvartį, tačiau sunku ir paaiškinti, kaip kamuolys neatsidūrė varžovų vartuose. Mano nuomone, vien antrą kėlinį turėjome keturias šimtaprocentines progas įmušti įvartį, bet jomis nepasinaudojome. Geras dalykas, kad patys nepraleidome įvarčio, bet yra kartėlis, kad nesugebame įmušti ir pasiimti taip reikalingų trijų taškų. Komandos žaidimu negaliu būti nusivylęs, bet kad neįmušėme, – liūdina. Panašu, kad reikia dar daugiau dirbti per treniruotes ties progų realizacija. Žiūrint į rungtynių eigą, šios lygiosios prilygsta pralaimėjimui.“

Artimiausias rungtynes „Minija“ ir vėl žais išvykoje rugpjūčio 21 d. prieš Plungės „Babrungo“ (VII vieta, 28 taškai) komandą.

Rugpjūčio 15 d. Kretingos „Minija B“ KLFF III lygos rungtynėse išvykoje 4:1 (1:0) nugalėjo paskutinėje lygos vietoje žengiančius Klaipėdos FK „Rosa“ futbolininkus ir toliau turnyro lentelėje išlieka antra. Šiose rungtynėse įvarčiai pasipylė antrą kėlinį, o juos pelnė Aronas Zakarauskas, Žilvinas Lukošius, Lukas Gujis ir Deividas Šiuša, o varžovų gretose pasižymėjo Cliford Awah.

Kretingos „Minija B“: Vaidotas Gedvilas, Deivydas Gedvilas (kapitonas), Lukas Gujis, Edvinas Girčys, Deividas Pipiras, Deividas Šiuša, Mantas Gedutis, Aronas Zakarauskas, Žilvinas Lukošius, Laurynas Bauža, Raphael Tepe. Po keitimo: Damian Aleks Train, Dmitro Oliinyk, Rokas Šypalis.