Karatė treneris Lukas Kubilius su kata čempione Kamile Einikyte

Per nuotolį įvyko didžiausias karatė renginys – Pasaulio klubų taurės kata varžybos. Jose dalyvavo per 1 tūkst. sportininkų, arba 126 klubai iš 26 pasaulio šalių.

„Shodan“ mokyklos vaikų komanda komandinėje įskaitoje užėmė III v., ir tai buvo geriausias Lietuvos klubų pasirodymas, nes kiti Lietuvos klubai liko už prizininkų pakylos.

Šiose varžybose kovojo „Shodan“ mokyklos auklėtiniai, kurie sportuoja Kretingos mieste ir rajone.

Techniškai kata rungtis atliko, 4 varžoves užtikrintai įveikė ir čempione tapo Kamilė Einikytė, aštuntfinalyje laimėjusi prieš švedę, ketvirtfinalyje įveikusi vengrę, pusfinalyje ir finale nugalėjusi Ukrainos atstoves.

Rokas Pipiras šešioliktfinalyje laimėjo prieš ispaną, aštuntfinalyje nugalėjo ukrainietį, tačiau ketvirtfinalyje, teisėjų sprendimu, geriau pasirodė Lenkijos sportininkas. Rokas šiose varžybose tarp 26 dalyvių užėmė VII v. Matas Jonauskas pirmą kovą laimėjo prieš vengrą, šešioliktfinalyje – prieš ukrainietį, tačiau ketvirtfinalį pralaimėjo šveicarui ir tarp 60 dalyvių buvo 13-as.

Kurmaitiškis Markas Budrys, aštuntfinalyje laimėjęs prieš Kazachstano atstovą, o ketvirtfinalį pralaimėjo ukrainiečiui, užėmė VI v. tarp 20 dalyvių.

Kurmaitiškė Neda Galdikaitė aštuntfinalyje laimėjo prieš ukrainietę, bet ketvirtfinalį pralaimėjo prancūzei ir tarp 20 dalyvių buvo 7-a.

Karolis Šlima šešioliktfinalyje laimėjo prieš lenką, aštuntfinalyje nugalėjo ukrainietį, tačiau ketvirtfinalį pralaimėjo Ukrainos sportininkui ir buvo 5-as tarp 23 kovotojų.

Nojus Jurkaitis pirmą kovą laimėjo prieš rumuną, aštuntfinalyje nugalėjo ukrainietį, ketvirtfinalį pralaimėjo lenkui ir tarp 27 dalyvių buvo 6-as.

Domantas Viskontas aštuntfinalyje laimėjo prieš latvį, ketvirtfinalį pralaimėjo vengrui ir užėmė VII v.

Trenerių pagyrimo nusipelnę karatekos: Austėja Beniušytė, Viltė Drungilaitė, Kazimieras Samsonovas, Ula Gaubė, Erika Petrikaitė, Živilė Bružaitė, Kornelija Česnakaitė, Tadas Vainutis, Paulius Kaunas, Juozas Jonkus, Leonas Alčiauskas, Justas Jonušas, Greta Intaitė.