Kovo 6 d. Vytauto Buzo treniruojami Palangos „Kuršiai“ namuose 67:73 (17:21; 11:16; 18:18; 21:18) pralaimėjo lemiamas aštuntfinalio rungtynes – serijoje iki dviejų pergalių 1:2 pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ ir baigė savo šio sezono pasirodymą NKL-VIKINGLOTTO čempionate. Klampiai prasidėjusiose rungtynėse uostamiesčio krepšininkai jau pirmą kėlinį nutolo (7 min. 7:17), ir „Kuršiai“ atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Įpusėjus antrajam kėliniui po L. Mikalausko taiklaus baudos metimo palangiškiams pavyko persverti rezultatą savo naudai (15 min. 25:23), bet per likusį kėlinio laiką jie pelnė tik 3 taškus, o varžovai atsakė 14 ir vėl susigrąžino 9 taškų persvarą – 28:37. Po pertraukos ir toliau pirmavo Klaipėdos komanda, o šeimininkai bandė žūtbūt sumažinti skirtumą, bet to padaryti nesisekė. Tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę klaipėdiečiai ketvirtą kėlinį pirmavo (58:68), bet tada praleido penkis taškus paeiliui ir Palangos komanda priartėjo iki 63:68. Po minutės pertraukėlės, likus žaisti pusantros minutės, klaipėdietis Nojus Mineikis pataikė sudėtingą tritaškį ir svečiai vėl nutolo – 63:71. Prasidėjus paskutinei minutei klaipėdiečių dvitaškis išsaugojo jiems saugią persvarą (65:73), o laiko dar vienam spurtui nebeliko, tad palangiškiai turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ pranašumą.

Palangos „Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas (6/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 19, Laurynas Mikalauskas (12 atk. kam.) – 13, Robertas Keliačius (4/6 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 11, Taurantas Tamošiūnas – 8.