Vasario 2 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 84:63 (29:17; 20:21; 15:12; 20:13) sutriuškino Mažeikių „Erelius“ (6 pergalės, 21 pralaimėjimas). Puikiai rungtynes pradėję Palangos krepšininkai, vedami L. Mikalausko, jau po pirmo kėlinio įgijo dviženklę persvarą, o ją didino su kiekvienu kėliniu, kol ši pasidarė triuškinanti.

„Kuršiai“: Laurynas Mikalauskas (17 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 42 naud. balai) – 23, Robertas Keliačius (9 atk. kamuoliai) – 13, Chase'as Harler'is – 11, Laurynas Lučinskas – 10.

Vasario 4 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 71:92 (19:25; 17:13; 14:25; 21:29) neprilygo NKL-VIKINGLOTO lyderiams Jonavos „Cbet“ (19 pergalių, 2 pralaimėjimai) komandai. Po dviejų kėlinių Palangos „Kuršiai“ atsiliko tik dviem taškais (36:38), bet Jonavos „Cbet“ kur kas geriau sužaidė antrąją rungtynių pusę, kurią laimėjo 54:35 ir pasiekė įtikinamą pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Chase'as Harler'is (4/9 tritaškiai) – 19, Laurynas Mikalauskas (6/12 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 14, Ginas Mulevičius (4/5 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 11, Mantvydas Žukauskas (2/3 tritaškiai) – 9.

Vasario 6 d. Palangos komanda namuose 82:71 (20:17; 20:15; 19:19; 23:20) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus Vilkaviškio „Perlo“ (11 pergalių, 13 pralaimėjimų) krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio viduryje spurtavo 11:3 ir po Chase'o Harler'io dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (32:22). Prieš ilgąją pertrauką svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 5 taškų (37:32), bet Palangos „Kuršiai“ trečią kėlinį įgijo rekordinę 15 taškų persvarą (47:32). Per likusį laiką varžovams pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, bet „Kuršiai“ apgynė namų sienas ir iškovojo svarbią pergalę, nes pralaimėjimo atveju galėjo su varžovais apsikeisti vietomis ir nukristi į devintą turnyro lentelės vietą, o dabar prieš artimiausius varžovus įgijo dviejų pergalių pranašumą.

Palangos „Kuršiai“: Laurynas Mikalauskas (11/18 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 28 naud. balai) – 23, Chase'as Harler'is – 16, Taurantas Tamošiūnas (4/5 tritaškiai) – 14, Mantvydas Staniulis (10 rez. perdavimų) – 3.