Sausio 14 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 81:78 (17:21; 11:14; 33:17; 17:29) palaužė Telšių „Telšius“ (11 pergalių, 6 pralaimėjimai), nutraukė pastarųjų penkių pergalių seriją ir atsirevanšavo už namuose patirtą pralaimėjimą 67:69. Po dviejų kėlinių priekyje buvo Žemaitijos sostinės atstovai – 35:27, bet Palangos „Kuršiai“ po taiklių Mantvydo Staniulio baudų metimų trečią kėlinį įgijo 19 taškų persvarą – 62:43. Vis dėlto besibaigiant rungtynėms iš palangiškių persvaros liko vos 2 taškai – 76:78, o paskutinėmis akimirkomis telšiškiai netaikliai atakavo nuo baudų metimo linijos ir rezultato persverti nebesugebėjo.

Palangos „Kuršiai“: Mantvydas Staniulis (4/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) – 21, Chase‘as Harler'is ( 4/8 tritaškiai) – 16, Mantvydas Žukauskas (4/7 dvitaškiai) – 13, Ginas Mulevičius – 11.

Sausio 16 d. Palangos „Kuršiai“ NKL-VIKINGLOTTO savaitės rungtynėse namuose 92:69 (32:20; 22:12; 16:23; 22:14) užtikrintai įveikė Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (6 pergalės, 13 pralaimėjimų). Įpusėjus pirmam kėliniui rezultatas dar buvo lygus – 15:15, bet per likusį laiką šeimininkai spurtavo 17:5 ir nutolo, o po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 22 taškai – 54:32. Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes svečiams buvo pavykę sušvelninti skirtumą iki 7 taškų (62:55), bet paskutinį kėlinį Palangos „Kuršiai“ suaktyvino gynybą ir vėl padidino savo persvarą. Šiame susitikime komandos vyriausiąjį trenerį Vytautą Buzą dėl kontakto su COVID-19 sergančiu asmeniu pavadavo kretingiškis Henrikas Lubinas.

Palangos „Kuršiai“: Ernestas Jaškus (5/6 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) – 21, Ginas Mulevičius (5/6 dvitaškiai) – 14, Mantvydas Žukauskas (5 rez. perdavimai) – 11, Mantvydas Staniulis ir Taurantas Tamošiūnas – po 10, Laurynas Lučinskas – 9. Palangos „Kuršiai“ su 8 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais išlieka VIII turnyrinės lentelės pozicijoje.