Iš dviejų turėjusių įvykti susitikimų „Kretinga“ sužaidė vieną, savo namų aikštėje, ir, deja, pralaimėjo.

Po dviejų savaičių pertraukos kovas Regionų krepšinio lygos A divizione pratęsė Kretingos krepšinio klubo krepšininkai, treniruojami Arimanto Mikaločiaus. Iš dviejų turėjusių įvykti susitikimų sužaistas tik vienas – namų aikštėje, kurioje ir buvo patirtas pirmasis šio sezono pralaimėjimas.

Lapkričio 14 d. „Kretingos“ komanda namuose 83:91 (15:16; 24:28; 23:20; 21:27) turėjo pripažinti Biržų „Biržų KKSC“ (7 pergalės, 1 pralaimėjimas) pranašumą. „Kretinga“ rungtynes pradėjo tarsi pertraukos ir nebūtų buvę: įpusėjus I kėliniui po kapitono Domininko Matučio tritaškio susikrovė 7 taškų persvarą (13:6), kuri, kaip paaiškėjo vėliau, buvo didžiausia per šias rungtynes, o kėlinio pabaigoje iniciatyvą jau perėmė Biržų komanda, išsiveržusi į priekį. Antrą kėlinį jau Biržų komanda susikrovė didžiausią pirmoje pusėje 12 taškų persvarą (15 min. 20:32), „Kretingos“ komanda, baigiantis kėliniui, skirtumą sumažino iki 5 taškų – 39:44. Prasidėjus paskutiniajai III kėlinio minutei kretingiškiams pavyko išlyginti rezultatą (30 min. 62:62), o prieš lemiamą kėlinį atsilikimas buvo 2 taškai. Svečių persvara 35-ą minutę išaugo iki 17 taškų (66:83). Po Edgaro Danio baudų metimų kretingiškiai priartėjo iki 5 taškų (38 min. 80:85), bet vis dėlto teko pripažinti varžovų pranašumą. Šiame susitikime kretingiškiai prasčiau kovojo dėl atšokusių kamuolių (29 prieš 43), taip pat vertėsi be vieno svarbesnių savo gynėjų Roko Šimkevičiaus.

Šiose rungtynėse „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis (4/6 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 33 naud. balai) – 22, Tadas Maželis (6/8 dvitaškiai) – 20, Justas Grikštas (3 per. kamuoliai) – 16, Rytis Zabita (17 naud. balų) – 10, Edgaras Danys (6 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 9, Tadas Budrys ir Arminas Bergaudas – po 3, Karolis Opluskis ir Ignas Andriuškevičius.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda turėtų žaisti lapkričio 21 d. išvykoje su Prienų „CBET – KKSC“ (4 pralaimėjimai) komanda.