Kretingos “Kretinga” penktadienį Regionų krepšinio lygos rungty

nes žaidė Šiauliuose su komanda “ABRO-Saulė”. Dėl traumų su komanda į rungtynes neišvyko Laurynas Beniušis ir Sergejus Pavliukovas. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 40:39 “ABRO-Saulės” komandos naudai. Trečiojo kėlinio pradžioje, penktą kartą prasižengus Ramūnui Strazdauskui ir Kęstučiui Monkui gavus traumą, kretingiškių žaidimas išsiderino. Kaip varžybas komentavo komandos treneris Remigijus Malakauskas, pagrindinė pralaimėjimo priežastis - pralaimėta kova dėl atšokusio kamuolio ir blogas pataikymas iš arti bei vidutinio nuotolio.

Statistika: “ABRO-Saulė” - “Kretinga” - 87:55 (24:17; 16:22; 21:7; 26:8). Taškus “Kretingos” komandai pelnė G.Drungys - 18, S.Kareckas - 9, K.Monkus ir V.Šližius - po 7, E.Vigelis - 6, Ž.Jurgelevičius ir R.Strazdauskas - po 3, M.Šlepetis - 2.

Šeštadienį “Kretingos” komanda žaidė namuose su Panevėžio “Viktauga” ir nesunkiai laimėjo 103:75 (20:10; 23:16; 30:14; 30:17).

Taškus pelnė: S.Kareckas - 23, G.Drungys - 20, S.Pavliukovas - 13, E.Vigelis - 11, D.Srėbalius, M.Kontrimas ir R.Strazdauskas - po 6, M.Šlepetis ir V.Šližius - po 5, Ž.Jurgelevičius ir M.Jurkus - po 4.

Šiomis rungtynėmis “Kretingos” komanda baigė I ratą.

II ratą “Kretinga” pradeda rungtynėmis namuose lapkričio 30 d. su Joniškio “Žemgalių ainiais”. Rungtynių pradžia - 18.00 val. Gruodžio 1 d. “Kretinga” susitinka su Kėdainių “SM Nevėžiu-2”, rungtynių pradžia - 16.00 val.

Nusileido lyderiams

Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate “Kretingos ledo ritulio klubas” savaitgalį nusileido čempionato lyderei – Klaipėdos “Sadvitai”, kuriai kretingiškiai pralaimėjo 5:9. Kretingiškiams įvarčius pelnė Vytalis Tertelis ir Igoris Kuzminovas (po 2) bei Jonas Gorelis (1).