Antrą kartą UAB “EG kompiuteriai” organizavo rajono paplūdimio tinklinio taurės varžybas. Jose dalyvavo aštuonios komandos, kurios burtų keliu paskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje pirmą poziciją užėmė “Linux”, antrą - “Salantai”. B pogrupyje pirmieji buvo “Transmota”, antroje vietoje palikusi “Kretingos grūdų” komandos narius. Pergales pusfinalyje iškovojo “Kretingos grūdai” ir “Transmota”. Tad B pogrupio atstovai vėl susitiko finale. “Kretingos grūdai” sugebėjo atsirevanšuoti už pralaimėjimą pogrupio varžybose ir iškovojo pirmąją vietą. Mažajame finale dėl trečios vietos sėkmė lydėjo “Linux” ekipą.

Komandas prizininkes UAB “EG kompiuteriai” direktorius Egidijus Putkalis apdovanojo prizais ir medaliais bei kitomis dovanomis. Rungtynių rezultatai: