Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar, norint įsidarbinti į valstybės tarnybą, vis dar reikia turėti pažinčių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Padėkojo plenero dalyviams

  • Kultūra
  • 2014-07-15

Kretingos kultūros centro erdvės ir šią vasarą bus padabintos tarptautinio tapytojų plenero „Kretingos paletė 2014“ dalyvių darbais: visą savaitę Virkštininkų dvare tapę ir kūrę dailininkai po vieną darbą padovanojo atsinaujinusiai kultūros įstaigai.

Kūrybinį sambūrį Kretingoje menininkams primins simbolinės paletės.

„Esame po renovacijos, puošti tikrai turime ką“, - „Pajūrio naujienoms“ teigė Kretingos kultūros centro direktorius Pranas Razmus, turėdamas viltį, kad ir kitų metų finansinės galimybės leis surengti tradicija tampantį menininkų sambūrį, kuriame šiemet kartu su Žemaitijos regiono dailininkais viešėjo ir dailininkė iš Latvijos Sarmite Caune.

Kiek plačiai dailininkų pleneras gali išsilieti į tarptautinius vandenis, P.Razmus neprognozavo: „Žinoma, norėtųsi Kretingos vardą garsinti ir labiau, tačiau pleneras, kai reikia priimti žmones, įpareigoja jiems sudaryti ir kūrybines, ir buitines sąlygas, o tai vėlgi priklauso nuo finansinių galimybių“.

Šių metų plenere dalyvavo ir kūrė: Regina Donbrauskaitė, Aleksandras Plotnikovas, Svetlana Gorenko, Sarmite Caune, Rimantė Vasiljeva, Vytautas Kusas, Eglė Lipinskaitė, Genovaitė Čejauskaitė bei praėjusių metų plenero dalyvės Valdonija Karaliūnienė ir Tatjana Simanaitienė.

Visi jų kūriniai – kai kurie plenero dalyviai nutapė daugiau negu po vieną darbą - šiuo metu eksponuojami Kretingos kultūros centre. Menininkams už kūrybą buvo padėkota eilėmis bei gėlėmis, o dienas, praleistas Kretingos apylinkėse besižavint vasara, primins įteiktos simbolinės paletės.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas