Pajūrio naujienos
Help
2023 Spalis
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar laukiate Kretingoje atidarant naująjį Sporto centrą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Treneris Erikas Cchovrebovas su savo auklėtiniais Herkumi Kiauda (kairėje) ir Aleksandru Lukaičiu.

Sezoną pradėję Kretingos ir Palangos krašto dziudo imtynininkai tęsia kovas ant tatamio: sėkmingai sudalyvavę Klaipėdos miesto vaikų, jaunučių ir jaunių čempionate, jie savo trenerį Eriką Cchovrebovą nudžiugino, iškovoję įvairių spalvų medalius.

Kretingos dziudo sporto klubui „Ardonas“ atstovavo ir puikių rezultatų pasiekė I v. iškovojusios Emėja Beniušytė ir Amelija Norvaišaitė, III v. laimėtojomis tapusios Karolina Eberling, pirmosiose savo varžybose startavusi Oresta Lapinskytė ir su lietuvaičiais besitreniruojanti Rita Zahoreenko iš Ukrainos.

Palangos sporto centro atstovai taip pat parodė gerus rezultatus: Aleksandras Lukaitis iškovojo I v., Adrijana Ibatulinaitė užėmė II v., o jų bičiuliai Herkus Kiauda, Anatolij Panov ir Paulius Ališauskas pelnė III v.

Dziudo imtynininkės (iš kairės): Emėja Beniušytė, Adrijana Ibatulinaitė, Amelija Norvaišaitė, Gintė Kazlauskaitė, Oresta Lapinskytė, Rita Zahoreenko ir treneris Erikas Cchovrebovas.

Iš viso čempionate Klaipėdoje varžėsi per 300 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos, tarp jų – savo krašto garbę gynę 22 E. Cchovrebovo auklėtiniai.

„Kiekvienos varžybos yra ne tik fizinės parengties, bet ir psichologinių gebėjimų pasitikrinimas, tai – tarsi ekstremaliomis sąlygomis įvykusi treniruotė, po kurios treneris kartu su sportininku gali pamatyti padarytas klaidas, jas taisyti treniruočių procese“, – klubo „Ardonas“ vadovas E. Cchovrebovas įsitikinęs, kad kai kuriems dziudo imtynininkams startas čempionate buvo pirmoji svari varžybų patirtis, praversianti kitose kovose, kurios jaunųjų dziudo imtynininkų – Lucas Kirlys Agostinho, Gusto Kriukovo, Luko Račinsko, Haroldo Rimavičiaus, Marko Kurpovieso, Arono Vincevičiaus, Gintės Kazlauskaitės, Roko Viliušio, Arono Norvaišo, Edvard Sannikov, Jono Eberling, Skaistės Ališauskaitės – laukia spalio 15-ą dieną Plungėje. „Tikiuosi, kad fortūna nusišypsos ir jiems“, – neabejojo treneris.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas