Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Imbarės seniūnijos sporto organizatorė Sonata Valinskienė, inicijavusi surengti Salantų krašto šeimų žygį, šią idėją įgyvendino kartu su „Imbariečių draugijos“ pirmininke Daiva Stonkuviene, Salantų kultūros centro Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiute – visos kartu suplanavo žygio maršrutą, veiklas, ir žygyje „Šventa Ona – duonos ponia“ dalyvavusios šeimos turėjo galimybę prasmingai leisti laiką.

Šeimų žygio „Šventa Ona – duonos ponia“ dalyviai ir organizatoriai

Žygeiviai aplankė žydų kapines, kur prisiminė skaudžią ir tragišką žydų tautos istoriją, po to patraukė Imbarės piliakalnio link. Čia žygio dalyvių laukė staigmena – jie buvo pakviesti paragauti šviežios naminės duonos ir „ubagynės“, taip pat daugiau sužinojo apie piliakalnį, duonos kepimą, senąsias tradicijas.

Nusileidus nuo piliakalnio žygeivius pasitiko arkliu kinkytas vežimas, kuriuo visi norintys nuvyko į Juozo Baltaro sodybą, kurioje auginami poniai. Tai buvo tikra staigmena mažiausiems žygio dalyviams, kurie galėjo šiuos gyvūnus pamaitinti, paglostyti. Sodybos šeimininkas parodė ir dviejų dienų mažylį, kuo ir vaikai, ir suaugusieji labai džiaugėsi.

Po linksmybių visi patraukė atgal į Žvainius, kur laukė gardi košė, saldumynai, užkandžiai, muzika prie laužo, užkandžių kepimas ant laužo.

„Smagu, kad sulaukėme nemažai šeimų, kurios nori aktyviai, linksmai praleisti laisvalaikį, džiaugiuosi, kad stipriname bendruomenės ryšius, turėjome galimybe pabendrauti su seniai matytais kraštiečiais, išvykusiais gyventi į kitus miestus – nuostabu, kad jie grįžta atgal į gimtąjį kraštą“, – žygio sėkme pasidžiaugė jo iniciatorė Sonata Valinskienė.

h3>„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas