Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną-7°C debesuotumas 11 %
Naktį-11°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritariate sostinės iniciatyvai atsisakyti šventinių fejerverkų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2021-ųjų Metų žmogų!

Edgaras ZABORAS
Arimantas MIKALOČIUS
Jūratė MAČERNIENĖ
Dalia ČINKIENĖ
Kazys MAKSVYTIS
Virginijus JAPERTAS
Ingrida TAUJANSKIENĖ
Alma JANKAUSKIENĖ
Nerijus ČAPAS
Ričardas JOVAIŠA
Komentarų topas

Imbarės seniūnijos sporto organizatorė Sonata Valinskienė, inicijavusi surengti Salantų krašto šeimų žygį, šią idėją įgyvendino kartu su „Imbariečių draugijos“ pirmininke Daiva Stonkuviene, Salantų kultūros centro Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiute – visos kartu suplanavo žygio maršrutą, veiklas, ir žygyje „Šventa Ona – duonos ponia“ dalyvavusios šeimos turėjo galimybę prasmingai leisti laiką.

Šeimų žygio „Šventa Ona – duonos ponia“ dalyviai ir organizatoriai

Žygeiviai aplankė žydų kapines, kur prisiminė skaudžią ir tragišką žydų tautos istoriją, po to patraukė Imbarės piliakalnio link. Čia žygio dalyvių laukė staigmena – jie buvo pakviesti paragauti šviežios naminės duonos ir „ubagynės“, taip pat daugiau sužinojo apie piliakalnį, duonos kepimą, senąsias tradicijas.

Nusileidus nuo piliakalnio žygeivius pasitiko arkliu kinkytas vežimas, kuriuo visi norintys nuvyko į Juozo Baltaro sodybą, kurioje auginami poniai. Tai buvo tikra staigmena mažiausiems žygio dalyviams, kurie galėjo šiuos gyvūnus pamaitinti, paglostyti. Sodybos šeimininkas parodė ir dviejų dienų mažylį, kuo ir vaikai, ir suaugusieji labai džiaugėsi.

Po linksmybių visi patraukė atgal į Žvainius, kur laukė gardi košė, saldumynai, užkandžiai, muzika prie laužo, užkandžių kepimas ant laužo.

„Smagu, kad sulaukėme nemažai šeimų, kurios nori aktyviai, linksmai praleisti laisvalaikį, džiaugiuosi, kad stipriname bendruomenės ryšius, turėjome galimybe pabendrauti su seniai matytais kraštiečiais, išvykusiais gyventi į kitus miestus – nuostabu, kad jie grįžta atgal į gimtąjį kraštą“, – žygio sėkme pasidžiaugė jo iniciatorė Sonata Valinskienė.

h3>„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas