Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Vakar keli šimtai pirmųjų „Lidl“ parduotuvės pirkėjų jos atidarymo Kretingoje laukė nuo ankstyvo ryto, o atvėrus parduotuvės duris jų srautą reguliavo saugos tarnybos „Argus“ darbuotojai.

Kretingiškių susidomėjimas „Lidl“-u buvo didžiulis.

Viena pirmųjų su pirkėjų krepšeliu išėjusi Elvyra Garjonienė sakė, jog į „Lidl“ parduotuvės atidarymą atėjo vedina daugiau smalsumo, koks čia prekių asortimentas, kiek jos pigesnės negu kitose parduotuvėse Kretingoje. „Nusipirkau paragauti melioną, kavos, ką tik šviežiai iškeptos duonos kepaliuką“, – pirkinius rodė moteris, patvirtinusi, jog atidarymo dieną prekių kainos „Lidl“-e buvo tikrai patrauklios: štai kilogramas bananų tekainavo 66 euro centus, palyginti pigūs buvo kiti vaisiai bei daržovės, maisto produktai, reikmenys buičiai.

Pagundai apsipirkti neatsispyrė ir Kretingos rajono savivaldybės vadovai – meras Juozas Mažeika ir administracijos direktorius Virginijus Domarkas, kuriuos parduotuvės administracija vidun pakvietė prieš oficialųjį atidarymą. Meras pirko skilandį, saldumynų, ieškojo skanaus kečupo.

Apie 1300 kv. m ploto naujame vokiečių „Lidl“ prekybos tinklo centre Kretingoje 80–85 proc. prekių yra pagamintos Vokietijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje bei kitose šalyse, lietuviškos kilmės prekės sudaro tik 15–20 proc.

Yra specialiai „Lidl“ tinklui gaminamų produktų, kaip antai „FreWay Cola“. Naujame prekybos centre dirba per 70 žmonių. „Bet kokia investicija yra sveikintina, o ši Kretingai sukūrė 70 darbo vietų. „Lidl“-as įsiveržia į Kretingą šalia „Maximos“, „Iki“, „Norfos“ – „švelnioje“ konkurencijoje turėsime galimybę rinktis“, – sveikindamas parduotuvės kolektyvą ir visus susirinkusiuosius kalbėjo meras Juozas Mažeika.

Atidarymo dieną „Lidl“ klientai naudojosi ir kaimynystėje, kitoje plento Šiauliai–Palanga pusėje esančio lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės automobilių aikštele. Aikštelė buvo pilnutėlė, joje palikę automobilius žmonės skersai plento būriais traukė į „Lidl“-ą.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas