Rengiasi naujam bėgimui

• Aldona KAREČKAITĖ
  • 2009-07-03

Kretingiškis Piotras Silkinas dalyvavo Sankt - Peterburge (Rusija) įvykusiame bėgimo maratone „Baltosios naktys“,kuriame startavo apie tūkstantį dalyvių iš Didžiosios Britanijos,Suomijos,Švedijos ir kt.šalių.

Kretingiškis Piotras Silkinas Sankt-Peterburge bėgimo maratone „Baltosios naktys“ užėmė II vietą savo amžiaus grupėje ir grįžo su apdovanojimais.

„Baltųjų naktų“ bėgimas buvo surengtas 20-tą kartą. Startas ir finišas vyko Dvarcovyj aikštėje. P.Silkinas pasidžiaugė, jog bėgimo trasa, kurios ilgis 42 km 195 m, ėjo per kultūrines ir istorines vietas.

Kretingiškis distanciją įveikė per 3 val. 36 min. ir 32 sek. ir užėmė II vietą savo amžiaus grupėje. Oras bėgimui buvo palankus – debesuota, pūtė vėjelis.

Maratone, be kretingiškio, bėgo dar du dalyviai iš Lietuvos ir vienas lietuvis iš Sankt – Peterburgo.

Kiek anksčiau - birželio 21 dieną – P.Silkinas dalyvavo Visegrad maratone, kurio dalyviai startavo Slovakijoje, o finišavo Lenkijoje. Pastarajame maratone buvo apie 240 dalyvių, daug moterų.

Bėgimo trasa buvo kalnuota. Ir oras nebuvo labai palankus – lijo. P.Silkinas, kuris pirmas iš Lietuvos bėgo šia trasa, įveikė ją per 3 val. 36 min. ir 51 sek. Savo amžiaus grupėje jis užėmė II vietą.

Gegužės viduryje jis taip pat dalyvavo maratone Rygoje. Oras buvo geras, trasa vingiuota linija ėjo per miesto centrą, kurią jis įveikė per 3 val.ir 35 min.

Dabar bėgikas rengiasi liepos 11 dieną dalyvauti bėgime Prancūzijoje, Alpėse. Distancija bus 68 km, vienoje vietoje teks pakilti į 1 km aukštį, kitur – 600 metrų. Jai įveikti duodama 13 – 15 val. Startas prasidės 6 val. ryto.

Pasak kretingiškio, bėgimas nebus lengvas – reikės neštis litrą vandens bei medikamentų. Praėjusiais metais per 15 val. finišavo 600 bėgikų.