Pirmenybių nugalėtoja – HBH futbolo veteranų komanda

Ilgamečiai pirmenybių dalyviai „Topoliai“ užėmė II vietą.

Šiemet Rajono senjorų salės pirmenybėse dalyvavo tik keturios komandos. Pirmame etape jos žaidė tarpusavyje dviem ratais. Niekas neprilygo HBH senjorams, kurie pasiekė visas pergales ir surinko 18 taškų. Dėl antros vietos kovėsi likusios komandos. Geriausiai sekėsi „Topolių“ ekipai, iškovojusiai 7 taškus. Tik tašku atsiliko „Danės perlas“ ir liko trečioje pozicijoje. Ketvirta vieta atiteko „Slėnio“ komandai – 4 taškai.

Tad didžiajame finale susitiko HBH ir „Topolių“ futbolininkai. Jų tarpusavio rungtynėse pajėgesnė buvo HBH ekipa – 9:6 ir 6:5. Tad finalo favoritai buvo HBH komanda. Rungtynes smagiau pradėjo „Topolių“ futbolininkai. Jie 9-ą min. po tikslaus Dariaus Tiškaus smūgio išsiveržė į priekį. Tačiau 19-ą min. rezultatas tapo lygus – 1:1. Likęs be priežiūros, rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Mindaugas Alksnys pelnė savo 17 įvartį. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi – 1:1.

Bronzos medaliai atiteko „Danės perlo“ ekipai.

Vyriausią pirmenybių dalyvį Rimantą Macių pasveikino rajono vicemerė Vaida Jakumienė.

Antrą kėlinį sėkmė lydėjo HBH komandą. 29-ą min. pergalingą įvartį pelnė Andrius Ivanovas – 2:1. „Topolių“ pastangas gelbėtis gesino puikiai žaidęs vartininkas Darius Radavičius.

Mažasis finalas susiklostė visiškai priešingai. Tik pirmą kėlinį, kuris baigėsi 1:0 „Danės perlo naudai, „Slėnis“ dar bandė pakovoti dėl bronzos medalių. Antrą kėlinį „Slėnio“ komanda visiškai subyrėjo ir patyrė triuškinamą pralaimėjimą 7:1. Tad bronzos medaliai atiteko „Danės perlo“ ekipai.

Rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Alksnys – 17 (HBH), Darius Grigaitis – 13 („Danės perlas“), Darius Tiškus – 9 („Topoliai"), Jonas Bertulis – 8 (HBH). Naudingiausi komandų žaidėjai: Gintaras Šeirys (HBH), Arūnas Šeškus („Topoliai“), Remigijus Venckus („Danės perlas), Nerijus Kniukšta („Slėnis“). Geriausias vartininkas Darius Radavičius (HBH), vyriausias žaidėjas Rimantas Macius („Topoliai“).