Paramos karatė turnyre dalyvavo gausus būrys karatė mokyklos „Shodan“ auklėtinių.

Kaune įvyko paramos karatė turnyras „Let’s Join The Fight Together“. Šių varžybų tikslas – suvienyti kovotojus. Vienas tatamių buvo skirtas karatė sportininkams, turintiems negalią. Taip drauge kovos vyko ne tik dėl medalių, bet ir dėl sergančių vaikų, o dalis startinio dalyvio mokesčio buvo skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui.

Šiose varžybose dalyvavo 936 įvairaus amžiaus kovotojų iš 41 Lietuvos ir Latvijos karatė klubų. Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai šiame čempionate iškovojo 14 medalių: 2 aukso, 4 sidabro ir 8 bronzos. Šios pergalės svariai prisidėjo prie bendros komandinės įskaitos: „Shodan“ karatė mokykla išlaikė pirmosios vietos poziciją tarp Lietuvos karatė klubų.

Berniukų U-13 amžiaus grupėje 50–55 kg svorio kategorijoje čempiono titulą iškovojo Leonas Alčauskas. Pirmoje kovoje įveikęs Donatą Šaulį („Baltas Vilkas“), o antroje laimėjęs prieš bendraklubį Kornelijų Gainą, Leonas finale susirungė su Laurynu Lukšu („Energija“). Po atkaklios abiejų sportininkų kovos, Leonas tapo čempionu – iškovojo I v. ir aukso medalį.

Berniukų U-14 grupėje 55–60 kg svorio kategorijoje aukso medalį laimėjo ir ant čempionų pakylos užlipo Karolis Šlima. Pirmoje kovoje jis įveikė Luką Jaką („Taurus“), antroje laimėjo prieš Martin Kisel („Ippon“). Finalinėje kovoje Karolis susirungė su Laimiu Romano („Stoikas“) ir, įveikęs varžovą, įrodė esantis vertas čempiono titulo. Berniukų U-12 amžiaus grupėje kategorijoje iki 35 kg vicečempiono titulą pelnė Ignas Kazakevičius. Pirmoje kovoje šodanietis įveikė Kiril Melnikau („Ippon“), o antroje laimėjo prieš Tomą Dambranską („Shodan“). Finale Ignas susirungė su Majumi Čekakavičiumi („Kumite“, Jonava), po atkaklios kovos teisėjai pergalę skyrė varžovui.

Berniukų U-12 amžiaus grupėje 45–50 kg svorio kategorijoje II v. laimėjo ir sidabro medaliu pasidabino Justas Martinkus. Pirmoje kovoje jis laimėjo prieš Vytį Simkų („Kariai“), o finale susirungus su Erlandu Krapausku („Energija“), teisėjų sprendimu, pergalė atiteko priešininkui.

Berniukų U-16 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 50 kg vicečempionu tapo Paulius Kaunas. Pirmoje kovoje įveikęs Martyną Šatkų („Takas“), šodanietis pateko į finalą., kuriame susirungė su Vytaru Reku („Stoikas“). Po stiprių smūgių ir atkaklios sportininkų kovos teisėjai pergalę skyrė varžovui.

Merginų jaunių amžiaus grupėje iki 65 kg sidabro medalį pelnė ir vicečempionės titulą iškovojo Živilė Bružaitė. Pirmoje kovoje ji laimėjo prieš Adriją Andziulytę („Fortissimus“). Finale šodanietė kovojo su kita „Shodan“ klubo atstove Gita Valančiūte, po įtemptos sportininkių kovos pergalė teisėjų sprendimu atiteko bendraklubei.

Bronzą pelnę sportininkai: Kamilė Ilgaudaitė, Dangė Gruzdytė, Kamilė Kontrimaitė, Domantas Narvilas, Kotryna Kasnauskytė, Tautvydas Letukas, Mykolas Martinaitis, Justas Jonušas.

Karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius, treneriai Aivaras Baltmiškis, Laurynas Vaičikauskas, Dovydas Martišius, Žygimantas Šniaukas ir Erika Rukšėnaitė džiaugėsi galėję prisidėti prie kilnaus „Let‘s Join The Fight Together“ čempionato tikslo ir didžiuojasi kiekvienu Kretingos „Shodan“ karatė mokyklos auklėtiniu, dalyvavusiu šiose varžybose.