Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Balandžio 17 d. „Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje 87:78 (29:24; 21:12; 20:19; 17:23) nugalėjo Jurbarko „Jurbarką-Karį“ ir „7bet-NKL“ finalo serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Puikiai finalą pradėję kretingiškiai I kėlinį surinko 29 taškus ir po jo turėjo 5 taškų persvarą, o II kėlinį po gimtadienį minėjusio M. Jurkaičio dvitaškio su pražanga įgijo dviženklį pranašumą (11 min. 34:24) ir iki pertraukos jį dar labiau padidino 50:36. Trečią kėlinį kretingiškiai išlaikė aukštą spartą ir įgijo rekordinę persvarą (24 min. 58:40), bet IV kėlinį jurbarkiečiams pavyko atkurti intrigą. Varžovų komandą lemiamai atakai prikėlė 44-erių legendinis buvęs Lietuvos rinktinės krepšininkas Mindaugas Lukauskis, pataikęs tris tolimus metimus, paskui dar išprovokavęs pražangą mesdamas iš toli ir po žaidimo dalies 13:0 varžovai pradėjo kvėpuoti kretingiškiams į nugaras – 70:65. Įpusėjus IV kėliniui kretingiškius ir jurbarkiečius skyrė vienas metimas – 72:70, bet Mantas Ruikis surinko 8 taškus, Mindaugas Stašys pridėjo dvitaškį ir, likus dviem minutėms, komandas skyrė 9 taškai – 82:73. Per likusį laiką šeimininkams intrigos atkurti nebepavyko, o „Kretinga“ laimėjo aštuntas varžybas iš eilės varžovų aikštėje atkrintamosiose rungtynėse.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (5/12 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) – 22, Mantas Ruikis (4/9 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 21, Ernestas Bružas (3/7 tritaškiai) – 14, Modestas Jurkaitis (4/5 dvitaškiai) – 12, Edgaras Danys (6 per. kamuoliai, 15 naud. balų) – 10, Rytis Zabita (3/4 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 14 naud. balų) – 6, Justas Žiubrys – 2, Nojus Pabrieža ir Edvinas Alunderis.

Antrosios finalo rungtynės bus žaidžiamos balandžio 20 d. 16 val. Kretingos sporto centre.