Štai tokios prizininkų ir nugalėtojų iškovotos taurės papildys klubo pasiekimų istoriją.

Kretingos smiginio sporto klubas „Topas“ Lietuvos smiginio sporto federacijos taurės varžybose bendroje komandų įskaitoje tapo nugalėtoju.

„Amberton Hotel“ Klaipėdoje buvo surengtos Lietuvos smiginio (darts) sporto federacijos taurės varžybos 2024. Smiginio mėgėjai varžėsi 3 pagrindinėse rungtyse – individualioje, dvejetų ir komandinėje, komandų pasiekimai buvo sumuojami bendroje komandų įskaitoje. Tuo pačiu vyko jaunimo ir veteranų rungtys. Iš viso Smiginio sporto federacijos taurės varžybos sulaukė 158 dalyvių – 119 vyrų ir 39 moterų, arba 26 komandų.

Kretingos sporto klubui „Topas“ šįsyk atstovavo po 3 vyrų ir moterų komandas, vienas atstovas varžėsi veteranų rungtyje.

Varžybų prizininkais tapo: Jolita Drąsutienė ir Sandra Rimkevičiūtė – III v. moterų asmeninėje rungtyje; moterų dvejetų rungtyje šios smiginio sporto atstovės taip pat tapo III v. laimėtojomis, tokią pat poziciją Sandra ir Jolita užėmė moterų komandų įskaitoje.

Tarp vyrų dvejetų kretingiškiai Laimis Zubavičius su Roman’u Solenkov’u iškovojo I v., vyrų komandų bendroje įskaitoje Laimis Zubavičius, Roman’as Solenkov’as, Mindaugas Viskontas ir Arūnas Malakauskas pelnė I v. Veteranų rungtyje Arūnas Malakauskas laimėjo III v.

Tad Kretingos smiginio sporto klubas „Topas“ antrus metus iš eilės tapo Lietuvos smiginio sporto federacijos taurės bendroje komandų įskaitoje nugalėtoju.

„Didžiuojuosi klubo, kuriam vadovauju, nariais. Tai – mūsų iškovotas trečiasis aukščiausias apdovanojimas, trečioji federacijos taurė. Į pergales mus veda bendras darbas, treniruotės, apgalvota taktika, užsispyrimas ir, žinoma, draugystė“, – smiginio klubo vadovas Romualdas Jablonskis pasidžiaugė, kad „Topas“ yra stipriausias klubas Lietuvoje.