Balandžio 4 d. sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretingos“ komanda žaidė antrąsias „7bet-NKL“ pusfinalio rungtynes ir jose 82:59 (23:12; 24:16; 22:8; 13:23) neprilygo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ ir leido išlyginti serijos rezultatą – 1:1.

Rungtynes sėkmingai pradėjo mūsų komandos kapitonas Rytis Zabita, pelnęs pirmuosius 12-a taškų, ir kretingiškiai pirmavo 12:10, bet jam sėdus ant suolo daugiau nė vienas žaidėjas taškais nepasižymėjo, ir varžovai po pirmųjų dešimties minučių įgijo dviženklę persvarą – 23:12. Ne ką geriau sekėsi ir II kėlinį: varžovai dar labiau padidino savo atotrūkį – 43:23. Jie ir pasibaigus pertraukai žaidė sėkmingiau – po dar vieno spurto III kėlinio pabaigoje komandas skyrė 33 (69:36) taškai ir klausimų dėl rungtynių nugalėtojų nebekilo.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (6/8 dvitaškiai) ir Justas Žiubrys (3/6 tritaškiai) – po 15, Edgaras Danys (5 atk. kamuoliai) – 10, Mantas Ruikis – 6, Nojus Pabrieža (7 atk. kamuoliai) – 4, Mindaugas Stašys (5 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai), Edvinas Alunderis (9 atk. kamuoliai, 11 naud. balų) ir Ernestas Bružas – po 3, Modestas Jurkaitis, Roberts Dembskis, Eisvydas Petkus ir Tautvydas Rudys.

Balandžio 6 d. trečiosiose serijos rungtynėse išvykoje kretingiškiai dar kartą parodė charakterį ir palaužė varžovus 82:78 (22:18; 17:22; 24:20 19:18) ir serijoje iki trijų pergalių persvėrė rezultatą savo naudai – 2:1. Likus žaisti 3 min. kretingiškiai dramatiškose rungtynėse pirmavo minimalia persvara, bet 7 taškus iš eilės pelnęs komandos vedlys M. Stašys atitolino savo komandą – 78:72, bet po to jis du kartus pažeidė taisykles ir dėl penkių pražangų buvo priverstas sėsti ant suolo. Tada abi komandos taikė baudų taktiką, bet „Kretingos“ komandai pergalę dviem šaltakraujiškomis baudomis įtvirtino 18-metis Justas Žiubrys.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys (4/10 dvitaškiai, 8/8 baudos, 7 atk. kamuoliai) – 22, Mantas Ruikis (5/7 dvitaškiai, 9/11 baudos) – 19, Ernestas Bružas (3/4 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 17, Rytis Zabita (4/9 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių) – 8, Edgaras Danys ir Justas Žiubrys – po 6, Edvinas Alunderis – 3, Nojus Pabrieža – 1, Roberts Dembskis ir Modestas Jurkaitis.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks šiandien, balandžio 9 d., 19 val. Kretingos sporto centre.