• 2024-04-09

Elijus Lenzbergas ir Heide Ramonaitė

Deividas Šimkus ir Liepa Simonaitytė

Sportinių šokių studijos „Ritmas“ prie Pranciškonų gimnazijos sportinių šokių treneris Alfonsas Mačėnas pasidalino savo ir kitų dviejų trenerių Eglės Mačėnaitės ir Sigitos Mačėnaitės auklėtinių pasiekimais.

Lietuvos sportinių šokių federacijos čempionate jaunučių-II amžiaus grupėje Lotynų Amerikos šokių programoje III v. iškovojo Augustas Lubys ir Luka Mažonytė.

Solo Lotynų šokių čempionate – I v. jaunučių-II grupėje dviejų šokių programoje iškovojo Rugilė Kontrimaitė, I v. jaunių-I grupėje dviejų šokių programoje taip pat iškovojo Emilija Gižaitė. Finale šoko ir jaunučių-II grupėje trijų šokių programoje VI v. užėmė Kamilė Kaunaitė.

Solo Lotynų programoje pasirodžiusios ir laimėjimų pasiekusios mergaitės: (iš kairės) Kamilė Kaunaitė, Rugilė Kontrimaitė ir Emilija Gižaitė.

Lietuvos sportinių federacijos pirmenybėse finalininkais tapo ir VI v. jaunių-I grupėje C kategorijoje Lotynų Amerikos šokių programoje užėmė Elijus Lenzbergas ir Heide Ramonaitė. Jaunių-I grupėje 4 šokių programoje Deividas Šimkus ir Liepa Simonaitytė buvo antri. Solo Lotynų 3 šokių programoje jaunučių-II amžiaus grupėje Kamilė Kaunaitė užėmė V v.

Jaunių-II grupėje D klasėje 8 šokių programoje 10 šokių čempionate III v. laimėtojais tapo Matas Bertašius ir Akvilė Lubytė.