Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Toliau kovas Regionų krepšinio lygoje (RKL) tęsianti Kretingos ,,Kretinga“ du kartus pralaimėjo vieniems iš lygos favoritų - Raseinių ,,Rasams“ ir dabar kovos dėl išlikimo A divizione.

Išvykoje ,,Kretinga“ pralaimėjo rezultatu 103:72 (18:12, 30:22, 31:19, 24:19). Pirmajame kėlinyje po Mariaus Vaitkaus taiklaus baudos metimo komandas skyrė vos 1 taškas (8 min. - 11:10), bet kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė šeimininkams, kurie laimėjo pirmąjį kėlinį 18:12. Antrajame aukšto tempo kėlinyje surengė spurtą ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė 14 taškų pranašumą (48:34). Po ilgosios pertraukos III kėlinyje raseiniškiams pavyko įgyti 26 taškų persvarą (79:53), o IV kėlinyje jų persvara pasiekė ir 30 taškų ribą.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ taškus pelnė: Gediminas Drungys (6/11 dvitaškiai) – 20, Steponas Markus – 13, Vaidas Ruzgaila – 11, Tomas Lenkimas – 8, Vilius Bruzdeilinas – 6, Valdas Raudonis – 5, Vytautas Šližius (6 atk. kamuoliai) – 4, Martynas Airošius – 3, Kęstutis Monkus (5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) ir Marius Vaitkus (5 rez. perdavimai) - po 1.

Kretingiškiai prieš raseiniškius pralaimėjo ir namuose - 54:68 (14:22, 15:19, 16:13, 9:14) ir dabar tęs kovas dėl išlikimo A divizione. Šiame susitikime svečiai jau po I kėlinio įgijo dviženklę persvarą (12:22), kurią, įpusėjus antrajam kėliniui, po Martyno Airošiaus dvitaškio buvo pavykę sumažinti iki 2 taškų (15 min. - 29:31), bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę raseiniškiai vėl įgijo dviženklį pranašumą (29:41). Didžiausią persvarą svečiai įgijo baiginėjantis IV kėliniui – ji siekė 16 taškų (52:68).

Šiose varžybose Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Vytautas Šližius (8 atk. kamuoliai) – 13, Linas Narkus (8 atk. kamuoliai) – 12, Martynas Airošius – 7, Gediminas Drungys (4 rez. perdavimai) – 6, Steponas Markus ir Tomas Lenkimas - po 5, Ramūnas Strazdauskas – 4, Kęstutis Monkus – 2, komandai taip pat atstovavo Marius Vaitkus, Valdas Raudonis, Henrikas Lubinas ir Simonas Mažionis.