Pajūrio naujienos
Help
2016 Vasaris
Pi18152229
An291623
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 12 %
Naktį1°C debesuotumas 18 %
Apklausa

Ar vis dar išmetate maisto produktų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

(1022) 2016-02-12

Ugnis nušlavė pastatus, pražudė žmogų

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Pirmas puslapis
Žalgirio seniūno pavaduotojas Valdevinas Navajauskas neprisiminė, kad kada nors per vieną naktį seniūnijoje ugnis būtų siautusi taip negailestingai.

Naktį į antradienį Žalgirio seniūnijoje vienas po kito įsiplieskė du gaisrai: apie 24 val. Mišučių kaime iki pamatų supleškėjo gyvenamasis namas, sudegė jame buvęs vyras. Po kelių valandų tos pačios Baublių, Kartenos, Kretingos ir Gargždų gelbėtojų komandos jau lėkė į Žutautų kaimą. Ten ugnis prarijo ūkinį pastatą ir apie 20 vištų, kėsinosi ir į gyvenamąjį namą.

Moteris išsigelbėjo

„Jeigu arčiausiai esančios mūsų gaisrinės vyrai nors kiek būtų pasivėlinę, žutautiškių šeima tikriausiai taip pat būtų likusi be pastogės“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė Baublių ugniagesių komandos vadovas Vaidas Puidokas.

Anot jo, baubliškiai ugniagesiai į panašią situaciją buvo patekę prieš maždaug 4 metus, kai, užgesinę degantį Joskaudų šiukšlyną ir vos grįžę į Baublius, turėjo skubiai vėl šokti į specialius drabužius ir skubėti į Mikoliškių girininkiją gelbėti liepsnų siaubiamos lentpjūvės.

Tačiau visa tai – niekis, palyginus su žmogaus gyvybe.

Iš pat ankstaus ryto gaisravietėje Mišučių kaime pasirodęs Žalgirio seniūno pavaduotojas Valdevinas Navajauskas liepsnose pražuvusį brandaus amžiaus Vytautą Ručinską sakė šiek tiek pažinojęs.

„Neatrodė nei koks girtuoklis, nei apsileidėlis, nei tinginys. Buvo užsiregistravęs darbo biržoje, norėjo įsidarbinti, o kol kas gyveno iš pašalpų, už kurias seniūnijoje atliko viešuosius darbus. Žmogus jų nevengė. Dar sausį, kai kirtome medžius, padėjo tvarkyti šakas“, – prisiminė jis.

V. Ručinsko žmonai pavyko išsigelbėti. Iš liepsnų apsupties stipriai apdegusi neįgali moteris ištrūko pati ir išbėgo į kelią. Žmonių iškviestos greitosios medicinos pagalbos automobiliu ji buvo nugabenta į Kretingos ligoninę.

Gaisro priežastis tebetiriama.13


  • Iš po­li­ci­jos su­ves­ti­nių

KRETINGOJE

J. K. CHODKEVIČIAUS g. vasario 8 d. buvo dingęs, bet vėliau rastas prie parduotuvės paliktas neprirakintas kretingiškės Užtvankos g. gyventojos I. G. 350 Eur vertės dviratis.

Sulaikyta įtariamoji nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti V. S., gimusi 1960 m.

KLAIPĖDOS g., namo Nr. 37 kieme, vasario 6 d. apie 1 val. nepažįstamų asmenų buvo sumuštas 1959 m. gimęs R. V.

KRETINGOS r.

SALANTŲ mstl., Žemdirbių g., apvogtas namas. Nustatyta, kad laikotarpiu nuo vasario 5 iki 8 d. į vidų įsibrauta išlaužus pirmojo aukšto lango rėmą. Namo savininkė 1974 m. gimusi A. M. šiuo metu yra užsienyje.

Pagrobta daiktų. Žala bei kitos įvykio aplinkybės tikslinamos.

Parengė Audronė GRIEŽIENĖ


Čempionato prizininkai (dešinėje) Edgaras Slušnys ir Rebeka Aleksevičiūtė

Druskininkuose įvyko 54-asis Lietuvos badmintono suaugusiųjų asmeninis čempionatas. Jame, išsigydęs sunkią traumą, iškovojo teisę dalyvauti ir kretingiškis Edgaras Slušnys. Edgaras, dar ne visiškai atsigavęs po traumos, susikoncentravo į dvejeto varžybas. Kad sėkmingai sužaistų visose trijų kategorijų varžybose, dar trūko jėgų bei laiko pasiruošimui.

Pasirinkta taktika atnešė gražių vaisių. Mišrių dvejetų varžybose E. Slušnys kartu su klaipėdiete Rebeka Aleksevičiūte iškovojo bronzos medalius. Jie mažajame finale dėl trečios vietos po 30 min. kovos 2:1 (21:19;14:21;21:12) įveikė kauniečio Tautvydo Railos ir vilnietės Erikos Noreikaitės pasipriešinimą.

"P. n." informacija


chat
Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas