Pajūrio naujienos
Help
2015 Sausis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 100 %
Naktį1°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar yra iš ko rinkti merą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Skaitytojų dėmesiui! Kviečiame Jus užduoti klausimų kandidatams į Kretingos rajono savivaldybės merus. Kandidatų paprašysime atsakyti į tuos klausimus, kurie surinks daugiausia skaitytojų balsų. Būkite aktyvūs ir savo klausimais prisidėkite prie visuomenės nuomonės apie būsimą Kretingos rajono vadovą formavimo.

Virginijus Domarkas

+6- Kokia jūsų vizija dėl rajono švietimo įstaigų tinklo? Aiškiai ir konkrečiai - kokia mokykla kokias klases turėtų turėti ir kada tai bus.

+2- Ar numanote kada vaikams statysite riedlenčių aikštelę? Ją žadate statyti jau kelis metus, bet vis jokių rezultatų. Kur jie ateina, ten juos išvaro. Kada numatomas planas ją statyti? Kiti miestai šias aikštes turi, o Kretinga - ne!

+3- Ar pritartumėte tiesioginiams seniūnų rinkimams?

+3- Ar dar vis galėtumėte iš eilės išvardinti visas politines organizacijas kurioms priklausėte ir kiek tai užimtų laiko?

+3- Ar nepanaudotos Savivaldybės lėšos Šventosios gatvės šaligatviams perkeltos į 2015 metų biudžetą?

Užduota Pagal kokius prioritetus pasirenkate remontuoti gatves mieste.Nesuprantama, kodėl pagrindinės arterijos, tokios kaip Vilniaus gatvė, Žemaitės alėja,Jablonskio,Šventosios yra tragiškos būklės, bet pilama nauja danga kažkur Basanavičiaus gale, tvarkoma Žalgrio gatvė, išasfaltuota atkarpa link Jūsų namų ties Raguviškiais per tiltą.Ar Jūs pats kada vaikštote po Kretingą sovietų laikų sudėtais šaligatviais?Nes einant per juos galima nusisukti kojas.Dar vienas klausimas apie automobilių parkavimą.Ar ketinate ir jei atsakymas teigiamas,tai kada konkrečiai spręsite automobilių parkavimą mieste? Nes žmonės gyvenantys tiek centre, tiek mikrorajone jau nebeturi kur statyt automobilių,Kiemai užgrūsti,auto stovi ant šaligatvių ir tt.Siūlyčiau nepasididžiuoti ir vieną vakarą skirti ekskursijai po Kretingą.Garantuoju pamatytumėte daug nepadaryto darbo, nors esate tiesiogiai atsakingas už jį.

+4- Norėčiau paklausti kokių partijų nariu buvote? Kodėl keitėte partijas?

+3- Kokiame amziuje Bajoru gyventoju daugiabuciai sulauks miesto vandentiekio bei kanalizacijos tinklu???...Trys metai gyvename tik pazadais is vandentiekio atstovu--negi belieka prasyti ziniasklaidos pagalbos ir paviesinti si miesto skauduli visai Lietuvai?.Kitokio problemos sprendimo gyventojai nebeturi,nes musu balsas rajono valdziai giliai dzin.!!!

+14- Norint kurti žmonių gerovę (kažką pastatyti, suremontuoti atnaujinti ir t.t.), reikalingos papildomos lėšos. Kaip bus didinamos savivaldybės pajamos? Kaip bus saktinamas investicijų pritraukimas, naujų įmonių kūrimas? Ar, tiesiog, bus didinami mokesčiai?

+2- Norėčiau, kad visi kandidatai atsakytų, kokias jie mato Lietuvos žemės ūkio problemas?

+6- Ar spresit kretingoje vokeliu problema? Kodel pasiskundus darbo inspekcijai, kad puse atlyginimo mokama kaip priedas, nera reaguojama?

+3- Laba diena. Gyvenu Melioratorių gatvėje. Kažkada buvo sakyta, kad tankiai gyvenamas rajonas bus aplenkiamas sunkiasvorių automobilių. Buvo sudarytas planas. Jis turėjo praeiti pro Dupulčius. Šiandien toje gatvėje bijau pereiti gatvę, nes ir pėsčiųjų perėjos nėra ties Minijos gatve . Visi rėkiam, daug autoįvykių su pėsčiaisiais, bet patys kalti. Todėl klausiu, kada bus apvažiavimas, nekliudant Melioratorių gatvės? Virgi, būsiu už Tave, jei atsakysi. Gero darbo

+9- Ką padarėte, kad iš Kretingos nedingtų aukštosios mokyklos?

+6- Ka ir kodel noretumet pakeisti Kretingoje?

+8- Kodėl norite tapti meru?

+2- Kiek pakeitete partiju ar ne todel Jus vadina "politine prostitute"?

+0- Seime svarstomas įstatymas visiems miestams įsivesti pagalvės mokestį . Ką jūs manote tuo klausimu ir kokia tai galėtu būti suma.

+1- Kaip matote sodų bendrijų ateitį (draugystė,akmena ir kitų kur gyvena daug rajono gyventojų) dėl gatvių apšvietimo ir kitų gyvenimo sąlygų kurios yra priklausomos nuo rajono valdžios.

Juozas Mažeika

+8- Kokia jūsų vizija dėl rajono švietimo įstaigų tinklo? Aiškiai ir konkrečiai - kokia mokykla kokias klases turėtų turėti ir kada tai bus.

+6- Ar numanote kada vaikams statysite riedlenčių aikštelę? Ją žadate statyti jau kelis metus, bet vis jokių rezultatų. Kur jie ateina, ten juos išvaro. Kada numatomas planas ją statyti? Kiti miestai šias aikštes turi, o Kretinga - ne!

+2- Ar pritartumėte tiesioginiams seniūnų rinkimams?

+1- Kokias konkrečiai svarbiausias tris problemas mieste imtumėtės spręsti pirmiausia?

+19- Jau senokai esate miesto valdžioje, pasiekėte aukščiausią valdžios laiptelį - mero kėdę.Sutikite, turėjote daug galimybių pakeisti miesto veidą,pritraukti naujų įmonių ir sukurti naujų darbo vietų, sutvarkyti pagrindines miesto gatves, apšviesti perėjas, išspręsti automobilių parkavimo problemas,pastatyti visų taip laukiamą sporto kompleksą.Bet visa tai neigyvendinta.Ar Jums neatrodo, kad laikas būtų užleisti kandidato vietą jaunesniam , energingesniam, įdėjų ir gabumų turinčiam žmogui?Kokiu tikslu vėl brendate i tą pačią upę, jei jau kartą nepavyko?Nejaugi asmeniniai interesai aukčiau eilinių kretingiškių?

+0- Kokiame amziuje Bajoru gyventoju daugiabuciai sulauks miesto vandentiekio bei kanalizacijos tinklu???...Trys metai gyvename tik pazadais is vandentiekio atstovu--negi belieka prasyti ziniasklaidos pagalbos ir paviesinti si miesto skauduli visai Lietuvai?.Kitokio problemos sprendimo gyventojai nebeturi..laukiame atsakymo Mere !

Užduota Viešai deklaravote, kad Jums rūpi turizmo vystymo Kretingoje reikalai, bet per dvi savo kadencijas nesugebėjote mieste įrengti nuorodas ar rodykles, kurios nukreiptų miesto svečius ir turistus į lankytinus Kretingos turizmo objektus, visoje Lietuvoje garsų muziejų Tiškevičių rūmuose.Ar tai yra grandiozinis projektas,kuriam reikalingi ES pinigai? Prašau paaiškinkite kretingiškiams, kuo remiantis nuo dalies NT mokesčio rajono Taryba atleido vieną miesto privataus kapitalo įmonę, kurios apyvarta didesnė nei visas miesto biudžetas, o jos vienas iš vadovų yra rajono Tarybos narys.Negi čia neįžvelgėte jokio interesų konflikto, kai TS-LKD partijos, kuriai Jūs atstovaujate, rinkimų programoje numatyta kovoti prieš korupciją, taip pat deklaravote, kad ginsite viešąjį interesą. Juk už tuos beveik 129 000lt., kurių neteko miestas ir jo žmonės, galėjote mieste įrengti rodykles ir nuorodas, padedančias svečiams ir turistams orentuotis mieste, taip pat atlikti kitus miesto tvarkymo darbus.Kas Jus įpareigojo lengva ranka ir už kokius nuopelnus privačiam kapitalui dovanoti miestiečių pinigus, kurių taip visiems trūksta?

+14- Norint kurti žmonių gerovę (kažką pastatyti, suremontuoti atnaujinti ir t.t.), reikalingos papildomos lėšos. Kaip bus didinamos savivaldybės pajamos? Kaip bus skatinamas investicijų pritraukimas, naujų įmonių kūrimas? Ar, tiesiog, bus didinami mokesčiai?

+0- Norėčiau, kad visi kandidatai atsakytų, kokias jie mato Lietuvos žemės ūkio problemas?

+5- Ar spresit kretingoje vokeliu problema? Kodel pasiskundus darbo inspekcijai, kad puse atlyginimo mokama kaip priedas, nera reaguojama?

+0- Laba diena. Kur pasiklydo apvažiavimas, suprojektuotas ,, rusų laikais" Melioratorių gatve. Mes gyvenam triukšme.

+2- Kokią ateitį numatote švietimo srityje(15-20 metų)?

+23- Laba diena noriu paklausti ,kodėl tik prieš rinkimus mus paprastus žmones prisimenat, kodėl tik ir agituojat , kad balsuotumėm už jus, ka gero padarėte paprastiems žmoniems

+7- Ką padarėte, kad iš Kretingos nedingtų aukštosios mokyklos?

+3- Ilgai prasėdėjai mero kėdej ir niekada nesprendėt kelio Nasrėnai- Gedgaudžai padengimo asfaltu, mums jau tas kelias įgryso iki kaulo. Jau aplinkiniai kaimai turi asfaltus, kada nes galėsim tuo pasidžiaugti.

+5- Kodėl norite tapti meru?

+2- Kaip matote sodų bendrijų ateitį (draugystė,akmena ir kitų kur gyvena daug rajono gyventojų) dėl gatvių apšvietimo ir kitų gyvenimo sąlygų kurios yra priklausomos nuo rajono valdžios.

Dalia Martišauskienė

+6- Kokia jūsų vizija dėl rajono švietimo įstaigų tinklo? Aiškiai ir konkrečiai - kokia mokykla kokias klases turėtų turėti ir kada tai bus.

+5- Ar numanote kada vaikams statysite riedlenčių aikštelę? Ją žadate statyti jau kelis metus, bet vis jokių rezultatų. Kur jie ateina, ten juos išvaro. Kada numatomas planas ją statyti? Kiti miestai šias aikštes turi, o Kretinga - ne!

+-2- Ar pritartumėte tiesioginiams seniūnų rinkimams?

+2- Kokias konkrečiai svarbiausias tris problemas mieste imtumėtės spęsti pirmiausia?

+9- Norint kurti žmonių gerovę (kažką pastatyti, suremontuoti atnaujinti ir t.t.), reikalingos papildomos lėšos. Kaip bus didinamos savivaldybės pajamos? Kaip bus skatinamas investicijų pritraukimas, naujų įmonių kūrimas? Ar, tiesiog, bus didinami mokesčiai?

+1- Norėčiau, kad visi kandidatai atsakytų, kokias jie mato Lietuvos žemės ūkio problemas?

+-2- Kokiame amziuje Bajoru gyventoju daugiabuciai sulauks miesto vandentiekio bei kanalizacijos tinklu???...Trys metai gyvename tik pazadais is vandentiekio atstovu--negi belieka prasyti ziniasklaidos pagalbos ir paviesinti si miesto skauduli visai Lietuvai?.Kitokio problemos sprendimo gyventojai nebeturi..laukiame atsakymo

+3- Ar spresit kretingoje vokeliu problema? Kodel pasiskundus darbo inspekcijai, kad puse atlyginimo mokama kaip priedas, nera reaguojama?

+2- Laba diena. Man patinka Jūsų nuostatos rajono klausimais. Bet nieko negirdėjau apie Melioratorių gatvės apvažiavimą, kuris buvo numatytas. Kur jis dingo? Net perėjos nėra ties Aušros, Minijos gatvėmis. Vasarą vėliau grįžus baisu pereiti, nes prasideda drogų kovos. O mes gyvenam su vaikais, kurie atostogaudmi irgi pasibūna ilgiau.

+1- Kokią ateitį numatote švietimo srityje(15-20 metų)?

+9- Ką padarėte, kad iš Kretingos nedingtų aukštosios mokyklos?

+8- Norėčiau Jūsų paklausti,jei užimtumėte taip trokštamą vietą Savanorių gatvej, ar pasikeistų mieste kelių būklė?Tikiuosi matote, kad ji sparčiai blogėja.Gal net jau tapo prasčiausia visoj Lietuvoj.Kitas klausimas, automobilių parkavimas tiek mikrorajone tiek centre.Kaip manote, kokių pokyčių reikia?Ką manote apie verslą ir investicijas.Kodėl jų nėra?Per visą nepriklausomybės laiką nieko nepastatyta miestiečiams,visi padaryti projektai kainuoja tūkstančius, bet lieka neįgyvendinti.Ar teisinga, lengva ranka nubraukti mokesčius turtingoms įmonėms, jei pinigų biudžete pastoviai trūksta?

Užduota Kodėl jus Žvainiuose nepakalbėjot su susirinkusiais žmonemis , o tik išdalinote lapelius kas tokia esate. Bet su kai kuriais išvažiavote aptarti rinkimų į kitą vietą.Dar nebudama mere jau rušiuojate žmones.Kur ta žmonių merė.

+3- Kodėl norite tapti meru?

+1- Kaip matote sodų bendrijų ateitį (draugystė,akmena ir kitų kur gyvena daug rajono gyventojų) dėl gatvių apšvietimo ir kitų gyvenimo sąlygų kurios yra priklausomos nuo rajono valdžios.

Jolita Vaickienė

+4- Kokia jūsų vizija dėl rajono švietimo įstaigų tinklo? Aiškiai ir konkrečiai - kokia mokykla kokias klases turėtų turėti ir kada tai bus.

+7- Ar numanote kada vaikams statysite riedlenčių aikštelę? Ją žadate statyti jau kelis metus, bet vis jokių rezultatų. Kur jie ateina, ten juos išvaro. Kada numatomas planas ją statyti? Kiti miestai šias aikštes turi, o Kretinga - ne!

+2- Ar pritartumėte tiesioginiams seniūnų rinkimams?

+6- Kokias konkrečiai svarbiausias tris problemas mieste imtumėtės spręsti pirmiausia?

+28- Jumis kretingiškiai pasitikėjo ir išrinko į seimą, atstovauti jų interesus.Bet per tuos kelis metus mieste niekas nepasikeitė.Nieko naujo nepastatyta ar suremontuota.Eidama administracijos direktoriaus pareigas, žadėjote ,dar 2013 metais, suremontuoti Žemaitės alėjos atkarpą nuo ligoninės iki antro šviesoforo.Įrengti turbo žiedą ir išspręsti intensyvų eismą, kur per dieną, minėtu keliu, pravažiuoja tūkstančiai transporto priemonių.Deja jau 2015, bet pokyčių nėra.Kitas klausimas.Buvote tarybos narė, adm. direktorė, dabar seimo narė, norite būti mere....Kodėl Jūs taip mėtotės ir nebaigiate pradėtų darbų?Gal reiktų sustoti kažkurioje pozicijoje , išsikelti tikslus ir jų siekti? Nepamirškite, kad pastovumas, tai žmonių pasitikėjimas, o jį prarasti galima greitai.

+3- Kokiame amziuje Bajoru gyventoju daugiabuciai sulauks miesto vandentiekio bei kanalizacijos tinklu???...Trys metai gyvename tik pazadais is vandentiekio atstovu--negi belieka prasyti ziniasklaidos pagalbos ir paviesinti si miesto skauduli visai Lietuvai?.Kitokio problemos sprendimo gyventojai nebeturi,nes musu balsas rajono valdziai giliai dzin.!!!

Užduota Jūsų frakcija rajono Taryboje buvo vienintelė, kuri pasisakė prieš utopinį bibliotekos projekto įgyvendinimą, viršijantį miesto poreikius ir neturint tam reikalingų lėšų. Ar išrinkta mere pagarsinsite šio projekto atsiradimo Kretingoje istoriją,kas ir kodėl ,,stūmė" šį projektą, inicijuosite jau panaudotų lėšų auditą. Kokius matote šios problemos sprendimo kelius?

+16- Norint kurti žmonių gerovę (kažką pastatyti, suremontuoti atnaujinti ir t.t.), reikalingos papildomos lėšos. Kaip bus didinamos savivaldybės pajamos? Kaip bus skatinamas investicijų pritraukimas, naujų įmonių kūrimas? Ar, tiesiog, bus didinami mokesčiai?

+16- Logiškai mastant, jei Jus išrinks meru,turėtumėt iš savo lėšų apmokėt rinkimų išlaidas į atsilaisvinusįą seimo nario vietą. Kitaip sakant turite gražinti lėšas kurios buvo išleistos Jūsų išrinkimui į seimą.Ar sutiktumėte tai padaryti?

+1- Norėčiau, kad visi kandidatai atsakytų, kokias jie mato Lietuvos žemės ūkio problemas?

+1- Kokiame amziuje Bajoru gyventoju daugiabuciai sulauks miesto vandentiekio bei kanalizacijos tinklu???...Trys metai gyvename tik pazadais is vandentiekio atstovu--negi belieka prasyti ziniasklaidos pagalbos ir paviesinti si miesto skauduli visai Lietuvai?.Kitokio problemos sprendimo gyventojai nebeturi..laukiame atsakymo

+5- Ar spresit kretingoje vokeliu problema? Kodel pasiskundus darbo inspekcijai, kad puse atlyginimo mokama kaip priedas, nera reaguojama?

+0- Laba diena. Kada bus apvažiavimas Melioratorių gatve? Išprotėsim vasarą nuo dragų triukšmo. Gero darbo.

+11- Jūsų rinkiminėje programoje prieš Seimo rinkimus nuskambėjo pažadas mažinti Seimo narių skaičių. Kodėl nevykdote pažadų?

+7- Ką padarėte, kad iš Kretingos nedingtų aukštosios mokyklos?

+6- Ar,Jūs, priimdami naujus narius į partijos gretas pažiūrite į tų žmonių pajamų deklaracijas.Kalbu apie Kretingą.Nes kai kurie asmenys turėdami įmones išvis nemoka mokesčių valstybei, o pajamų gauna kelis tūkstančius per metus.Tikriausiai suprantate, kad tai nerealu?Kaip manote, gal vertėtų atydžiau vertinti kandidatus, juk jie atstovauja ne tik patys save?

+6- Kodėl norite tapti meru?

+2- Kaip matote sodų bendrijų ateitį (draugystė,akmena ir kitų kur gyvena daug rajono gyventojų) dėl gatvių apšvietimo ir kitų gyvenimo sąlygų kurios yra priklausomos nuo rajono valdžios.

Almantas Skruibys

+3- Kokia jūsų vizija dėl rajono švietimo įstaigų tinklo? Aiškiai ir konkrečiai - kokia mokykla kokias klases turėtų turėti ir kada tai bus.

+10- Ar numanote kada vaikams statysite riedlenčių aikštelę? Ją žadate statyti jau kelis metus, bet vis jokių rezultatų. Kur jie ateina, ten juos išvaro. Kada numatomas planas ją statyti? Kiti miestai šias aikštes turi, o Kretinga - ne!

+0- Ar pritartumėte tiesioginiams seniūnų rinkimams?

+2- Kokias konkrečiai svarbiausias tris problemas mieste imtumėtės spęsti pirmiausia?

Užduota Kodėl "Stakretoje" statybininkams moka dvigubai daugiau algos negu pas jumi?

+11- Norint kurti žmonių gerovę (kažką pastatyti, suremontuoti atnaujinti ir t.t.), reikalingos papildomos lėšos. Kaip bus didinamos savivaldybės pajamos? Kaip bus skatinamas investicijų pritraukimas, naujų įmonių kūrimas? Ar, tiesiog, bus didinami mokesčiai?

+1- Norėčiau, kad visi kandidatai atsakytų, kokias jie mato Lietuvos žemės ūkio problemas?

+6- Ar spresit kretingoje vokeliu problema? Kodel pasiskundus darbo inspekcijai, kad puse atlyginimo mokama kaip priedas, nera reaguojama?

+6- Ką padarėte, kad iš Kretingos nedingtų aukštosios mokyklos?

+10- Perziurejus jusu deklaracija, joje matyti menesines pajamos apie 2500 litu.Bet vertybiniu popieriu turite uz puse milijono.Tai klausimas butu toks, kaip sugebejote is tokios menkos algos prisipirkti popieriu uz tokia ispudinga suma?Kitas klausimas, jei jusu alga gan vidutiniska, kaip direktoriaus,, tai kiek uzdirba jusu darbuotojai?

+12- Aš dirbdamas eiliniu darbuotoju įmonėje (aišku, ne jūsų) sumokėjau mokesčių dvigubai daugiau nei jūs. Kaip galėtumėte paaiškinti tokį fenomeną, kad įmonės generalinis direktorius sumoka juokingus mokesčius valstybei? Galbūt jūs algą gaunate vokelyje? Ar tikrai manote, kad galite vadovauti miestui?

+4- Kodėl norite tapti meru?

+2- Kaip matote sodų bendrijų ateitį (draugystė,akmena ir kitų kur gyvena daug rajono gyventojų) dėl gatvių apšvietimo ir kitų gyvenimo sąlygų kurios yra priklausomos nuo rajono valdžios.

Jurijus Petrovas

+2- Kokia jūsų vizija dėl rajono švietimo įstaigų tinklo? Aiškiai ir konkrečiai - kokia mokykla kokias klases turėtų turėti ir kada tai bus.

+8- Ar numanote kada vaikams statysite riedlenčių aikštelę? Ją žadate statyti jau kelis metus, bet vis jokių rezultatų. Kur jie ateina, ten juos išvaro. Kada numatomas planas ją statyti? Kiti miestai šias aikštes turi, o Kretinga - ne!

+1- Ar pritartumėte tiesioginiams seniūnų rinkimams?

+3- Kokias konkrečiai svarbiausias tris problemas mieste imtumėtės spręsti pirmiausia?

+10- Norint kurti žmonių gerovę (kažką pastatyti, suremontuoti atnaujinti ir t.t.), reikalingos papildomos lėšos. Kaip bus didinamos savivaldybės pajamos? Kaip bus skatinamas investicijų pritraukimas, naujų įmonių kūrimas? Ar, tiesiog, bus didinami mokesčiai?

+3- Norėčiau, kad visi kandidatai atsakytų, kokias jie mato Lietuvos žemės ūkio problemas?

Užduota Ar spresit kretingoje vokeliu problema? Kodel pasiskundus darbo inspekcijai, kad puse atlyginimo mokama kaip priedas, nera reaguojama?

+2- Ką padarėte, kad iš Kretingos nedingtų aukštosios mokyklos?

+7- KIek jūsų ikurtų bendruomenių ar įkurtų draugijų yra ir kokiose jūs nesat pirmininkas iš kur jūsų toks siekimas valdžios, bet ne darbas žmonėms,o tik naudojimasis padėtim ir siekimas naudos sau?

+6- Ponas Petrovai, jusu deklaracija atspindi 4550 litu pajamu per metus.Mokesciu kaip ir nemokejote.Galima spresti, kad siekdamas mero kedes norite paprasciausiai "pasipinigauti", turbut sunku pragyventi metus su tokiom pajamom?

+7- Kodėl norite tapti meru?

+1- Kaip matote sodų bendrijų ateitį (draugystė,akmena ir kitų kur gyvena daug rajono gyventojų) dėl gatvių apšvietimo ir kitų gyvenimo sąlygų kurios yra priklausomos nuo rajono valdžios.

Apie

Pajūrio naujienos

Laikraščio steigėja ir leidėja - UAB "Pajūrio naujienos". Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais, platinamas Kretingos mieste ir rajone, Palangoje ir Klaipėdoje. Redakcijos adresas - Rotušės aikštė 17, LT-97140 Kretinga, tel./faks. (8 445) 51397.
El.p. adresas - pajurionaujienos@gmail.com


 • Bendrovės vadovė - Vitalija Vitkauskienė, tel.: (8 445) 78530, 8 687 18246.
 • Laikraščio redaktorė - Audronė Puišienė, tel.: (8 445) 77993, 8 686 47976.
 • Korespondentės: Irena Šeškevičienė, tel.: (8 445) 52382, 8 687 82379; Viktorja Vaškytė, tel.: (8 445) 77993, 8 600 39939.
 • Fotokorespondentas - Darius Šypalis, tel. 8 687 45167, el. p. adresas - foto.pajurionaujienos@gmail.com
 • Spaudos platinimo vadybininkė - Audronė Raudonienė, tel. (8 445) 76784, el. p. adresas - vadyba.pajurionaujienos@gmail.com
 • Korektorė-stilistė - Rita Želvienė, tel. (8 445) 76784.
 • Maketuotojai: Egidijus Uselis, Saulius Viskontas, tel. (8 445) 76784, el. p. adresas - design.pajurionaujienos@gmail.com ir vl.pajurionaujienos@gmail.com
 • Vyr. buhalterė - Genovaitė Karpienė, tel.: (8 445) 77993, 8 698 26210.
 • Reklamos ir skelbimų skyriaus vadybininkės: Vaida Tamošauskatė, Dalia Endružienė, tel./faks.: (8 445) 51397, 8 655 56944.
  El. p. adresas - reklama.pajurionaujienos@gmail.com ir skelbimai.pajurionaujienos@gmail.com

Skelbimai, reklama, sveikinimai, padėkos, užuojautos ir prenumerata priimama nuo 7.30 iki 17.30 val. be pietų pertraukos, penktadieniais - iki 16.30 val.

Rankraščių nerecenzuojame, jų ir nuotraukų negrąžiname.

Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija Northway Medicinos centras Kviečiame Jus ir Jūsų šeimos narius prisirašyti pas "Northway" medicinos centro šeimos gydytojus UAB VARA Spaudos, radio ir televizijos rėmimo fondas

Kū­­ry­­bi­­nė ir jaunimo sa­­vi­­rai­š­ka, por­t­re­­tai, įvy­­kiai, kraš­­to is­­to­­ri­­ja "Pajūrio naujienų" prie­­duose "Smil­tys", "Mū­sų žmo­nės", "Kuprinė", "Būkem že­mai­te" rė­­mė­­jas


chat
Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas