Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Praėjusį penktadienį „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė sužaidė Regionų krepšinio lygos (RKL) 24-ojo turo išvykos rungtynes prieš Telšių ,,Telšius“ (16 pergalių, 8 pralaimėjimai) ir pralaimėjo rezultatu 69:92 (19:31, 8:17, 16:22, 26:22).

Rungtynes geriau pradėjo pralaimėjimo Kretingoje nepamiršę ,,Telšių“ krepšininkai ir, sužaidę 8 pirmojo kėlinio minutes, jie turėjo įgiję 15 taškų persvarą, kurią po dviejų tritaškių ir taiklių Martyno Airošiaus baudų metimų pavyko sumažinti iki 12 taškų (31:19). Nesėkmingai „Kretingos“ komandai susiklostė II kėlinys, kuomet tik baudų metimais taškus rinkę kretingiškiai leido varžovams prieš didžiąją pertrauką įgyti užtikintą pranašumą, o baigiantis III kėliniui skirtumas buvo išaugęs net iki 30 taškų (29 min. - 70:40). Trečiojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė komandos gynėjas Marius Vaitkus, aikštę palikęs tik pagelbėjus komandos draugams. Ketvirtajame kėlinyje „Kretingos“ krepšininkai šiek tiek sumažino varžovų persvarą, bet nugalėti V turnyrinės lentelės vietoje žengiančių telšiškių dar kartą nebepavyko.

Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Martynas Airošius (6/10 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 4 per. kamuoliai, 27 naud. balai) – 20, Vaidas Ruzgaila (5/7 dvitaškiai) – 14, Gediminas Drungys (3 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 9, Steponas Markus – 7, Kęstutis Monkus – 5, Linas Narkus (10 atk. kamuolių) ir Vilius Bruzdeilinas - po 4, Marius Vaitkus (1/2 tritaškiai) ir Tomas Lenkimas - po 3, komandai taip pat atstovavo Valdas Raudonis ir Simonas Mažionis.

Artimiausiu metu Kretingos ,,Kretinga“ žais vasario 15 dieną atkeltas rungtynes išvykoje prieš Kauno rajono ,,Tornado-Diremta“ (4 pergalės, 20 pralaimėjimų), o vasario 22 dieną 18 valandą namuose priėmę Kauno komandą ,,Radijas Tau-Vertigo“ (4 pergalės, 19 pralaimėjimų) užbaigs reguliarųjį sezoną.