Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Šis savaitgalis sėkmingai susiklostė „Kretingos“ vyrų rinktinei, treniruojamai Arimanto Mikaločiaus. Dvi pergales iškovoję kretingiškiai pakilo į XI turnyrinės lentelės vietą.

„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė sugebėjo nutraukti pralaimėjimų seriją, namuose atsirevanšuodama Neringos ,,Kuršių“ (7 pergalės, 15 pralaimėjimų) komandai 92:83.

Rungtynės prasidėjo nervingai ir įpusėjus pirmajam kėliniui švieslentėje degė rezultatas 2:9 svečių komandos naudai. Tačiau antrojo kėlinio pabaigoje po kretingiškių spurto komandos į didžiąją pertrauką išėjo šeimininkams pirmaujant 11 taškų (46:35). Po didžiosios pertraukos spurtą surengę ir 6 tritaškius pataikę Neringos ,,Kuršių“ krepšininkai vėl išsiveržė į priekį 65:70. Paskutiniame kėlinyje po Gedimino Drungio dvitaškio kretingiškiai įgijo minimalią persvarą, bet netrukus varžovai atsakė tritaškiu ir susigrąžino persvarą. Vis tik po 7 Martyno Airošiaus taškų „Kretingos“ krepšininkai atitrūko ir iškovojo pergalę. Šiose rungtynėse kretingiškiams nesisekė sustabdyti varžovų komandos gynėjo Roko Šimkevičiaus, pataikiusio 9 iš 16 tritaškių ir pelniusio 40 taškų, o iš viso svečiai įmetė net 14 iš 31 tritaškio.

Šiose varžybose Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Marius Vaitkus – 23, Gediminas Drungys – 20, Martynas Airošius – 13, Ramūnas Strazdauskas ir Linas Narkus - po 10, Steponas Markus – 8, Kęstutis Monkus – 6, Vaidas Ruzgaila – 2, komandai taip pat atstovavo Tomas Lenkimas, Henrikas Lubinas, Vilius Bruzdeilinas ir Karolis Katauskas.

Išvykoje Kretingos ,,Kretinga“ sutriuškino Šiaulių ,,Saulė-Šiauliai“ (3 pergalės, 20 pralaimėjimų) krepšininkus 46:80. Sėkmingai gynyboje žaidę ir kamuoliu puolime dalijęsi kretingiškiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų persvarą (8:17). Po didžiosios pertraukos į aikštę grįžę kretingiškiai puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį ir jo pabaigoje įgijo 21 taško persvarą (31:52), o ketvirtajame kėlinyje didžiausias pranašumas siekė 37 taškus ir Kretingos krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Martynas Airošius – 17, Steponas Markus – 14, Gediminas Drungys – 11, Linas Narkus – 9, Marius Vaitkus – 7, Tomas Lenkimas – 6, Vaidas Ruzgaila – 5, Ramūnas Strazdauskas – 4, Kęstutis Monkus ir Karolis Katauskas - po 3, Henrikas Lubinas – 1, komandai taip pat atstovavo Vilius Bruzdeilinas.

Vasario 8 dieną 19 valandą „Kretingos“ krepšininkų laukia išvykos varžybos prieš Telšių ,,Telšius“ (15 pergalių, 8 pralaimėjimai), o artimiausias varžybas namuose kretingiškiai žais vasario 22 dieną 18 valandą prieš Kauno ,,Radijas Tau-Vertigo“ (4 pergalės, 19 pralaimėjimų) komandą.