Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Rungtyniavo aštuoniese

• 2013-01-29

Praėjusį penktadienį Kretingos ,,Kretinga“ išvykoje sužaidė Regionų krepšinio lygos (RKL) 21 turo rungtynes prieš vienus iš lygos favoritų – Alytaus ,,Savanorio“ (16 pergalių, 5 pralaimėjimai) krepšininkus ir jiems nusileido rezultatu 107:47 (26:10, 23:16, 24:10, 34:11). Reiktų pastebėti, kad šiose rungtynėse dėl traumų ir ligų „Kretingos“ komandai negalėjo padėti net keli svarbūs komandos žaidėjai - Ramūnas Strazdauskas, Linas Narkus, Kęstutis Monkus, o aikštelėje pasirodė tik 8 krepšininkai.

Rungtynes geriau pradėjo namuose rungtyniavę Alytaus ,,Savanorio“ krepšininkai ir pelnę 10 taškų iš eilės pirmavo 10:0. „Kretingos“ taškų kraitį sužaidus 4 min. dvitaškiu atidarė Vaidas Ruzgaila, bet kėlinį sėkmingiau užbaigę varžovai jį laimėjo 26:10. Antrajame kėlinyje ir toliau gerai gynęsi ir taikliai iš toli atakavę alytiškiai sugebėjo padidinti savo persvarą iki 23 taškų (49:26). Antroje rungtynių pusėje jaunieji „Kretingos“ krepšininkai nebesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ir nusileido rekordiniu šį sezoną – 60 taškų - skirtumu. Šiose varžybose Dzūkijos sostinės atstovai taikliai atakavo iš tritaškio zonos, tikslą pasiekė net 11 kartų iš 25 bandymų (44 proc. taiklumas).

Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Vaidas Ruzgaila (8 atk. kamuoliai) – 15, Steponas Markus (7 atk. kamuoliai) – 13, Marius Vaitkus – 6, Gediminas Drungys – 5, Martynas Airošius – 4, Tomas Lenkimas ir Henrikas Lubinas - po 2.

Artimiausias varžybas namuose Kretingos ,,Kretinga“ žais vasario 1 dieną 18 valandą prieš Neringos ,,Kuršius“ (7 pergalės, 14 pralaimėjimų), o vasario 2 dieną 16 valandą išvykoje susitiks su Šiaulių komandos ,,Saulė-Šiauliai“ (3 pergalės, 18 pralaimėjimų) krepšininkais.