Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Šiauliuose įvyko senjorų futbolo „8x8“ turnyras, skirtas legendinės Šiaulių „Elnio“ komandos taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 8 komandos: Panevėžio, Kauno, Kretingos, Žagarės, Telšių, Lietuvos medikų, Šiaulių ir Latvijos.

Jos buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas. Pirmąsias varžybas su Panevėžio senjorais mūsiškiai pralaimėjo 0:1, per antrąsias 2:0 nugalėjo Žagarės futbolininkus. Įvarčių autoriai - Kęstutis Grušauskas ir Algis Norvilas.

Norint pogrupyje užimti I vietą, kretingiškiams būtina buvo laimėti prieš Kauno komandą. „Likus mažiau negu 2 min. iki rungtynių pabaigos po Viktoro Budrio perdavimo įvartį įmušė Rimantas Macius, ir Kauno komanda buvo nugalėta 1:0“, - taip šį susitikimą pakomentavo kretingiškių komandos atstovas Vidas Burba.

Po šios pergalės Kretingos komanda pateko į finalą, kur susitiko su Šiaulių komanda. Šiauliečiams laimėjus 2:0, kretingiškiai užėmė II v.

Geriausiu mūsų komandos žaidėju buvo pripažintas Rimantas Macius, o visos komandos - turnyro dalyvės – tokiame pačiame turnyre buvo pakviestos dalyvauti ir kitais metais.