Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

„Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė paskutiniąsias dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono rungtynes šiais metais – pirmąjį ratą užbaigė pergale prieš klaipėdiečius, o antrąjį pradėjo nesėkme namuose prieš Akmenės miesto atstovus. Su 9 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais kretingiškiai 16 komandų rikiuotėje užima VI turnyrinės lentelės poziciją.

Gruodžio 16 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė namuose 94:75 (25:18; 16:22; 26:18; 27:17) nugalėjo Klaipėdos ,,Neptūno – II“ (4 pergalės, 12 pralaimėjimų) komandą. Kretingiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir įpusėjus I kėliniui jau pirmavo 11 taškų persvara (6 min. – 19:8), bet iki pertraukos įsibėgėjus uostamiesčio snaiperiams, skirtumas sumažėjo iki minimalaus (20 min. 41:40). Po pertraukos „Kretingos“ komanda gana greit atstatė saugesnę persvarą (24 min. – 56:44) ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (12/16 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 39 naud. balai) – 28, Linas Jonuška (7 atk. kamuoliai, 24 naud. balai) – 15, Aidas Viskontas (3/6 tritaškiai, 9 rez. perdavimai) – 13, Gediminas Drungys (7 rez. perdavimai), Steponas Markus ir Mantas Aukselis – po 6, Kornelijus Stonkus – 4, Karolis Tamošauskis – 2, Edgaras Danys – 1.

Gruodžio 17 d. kretingiškiai namie 69:88 (19:31; 13:16; 16:25; 21:16) neprilygo Akmenės SC KK ,,Akmenės cementas“ (6 pergalės, 9 pralaimėjimai) komandai. Šiame susitikime varžovai kretingiškius pribloškė, jau pirmajame kėlinyje pataikę 7 tritaškius ir nutolę 19:31. Situacija aikštėje nesikeitė ir toliau, varžovai užtikrintai pirmavo ir iškovojo nesunkią pergalę. Kretingiškiai pataikė vos 3 iš 22 (13,6 proc.), o varžovai – 14 iš 29 (48,2 proc) tritaškių.

Kretingos ,,Kretinga“: Linas Markaitis – 22, Rytis Zabita – 14, Linas Jonuška – 13, Aidas Viskontas (9 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 3 blokai) – 12, Gediminas Drungys ir Steponas Markus – po 3, Karolis Tamošauskis, Kornelijus Stonkus. Kovas RKL kretingiškiai pratęs po Naujųjų metų dviem išvykomis į Kauną, kur sausio 6 d. susitiks su Kauno VDU (6 pergalės, 10 pralaimėjimų), o sausio 7 d. – su Kauno ,,Atleto-LSU“ (8 pergalės, 8 pralaimėjimai) komandomis.