Lapkričio 19 d. “Kretingos” vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 73:90 (22:24; 20:24; 17:18; 14:24) pralaimėjo Akmenės SC-KK ,,Akmenės cementas“ (5 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandai. Šiame susitikime varžovai labai sėkmingai naudojosi spragomis kretingiškių gynyboje ir nuo pat pradžių išsiveržė į priekį, o iki didžiosios pertraukos sukaupė 6 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje varžovams pavyko įgyti dviženklę persvarą (22 min. – 44:54), bet „Kretingos“ komanda netrukus išlygino rezultatą (25 min. – 54:54). Ketvirtojo kėlinio pradžioje kretingiškiai atsiliko tik 3 taškais (32 min. – 63:66), bet per likusį laiką varžovai spurtavo, o „Kretingos“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus ir buvo patirtas dar vienas pralaimėjimas.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Markaitis (8/9) dvitaškiai) – 16, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių, 26 naud. balai) ir Linas Jonuška – po 13, Aidas Viskontas – 7, Gediminas Drungys ir Mantas Aukselis – po 6, Eimantas Poškus ir Steponas Markus – po 5, Karolis Tamošauskis – 2, Edgaras Danys.

Lapkričio 25 d. „Kretingos“ komanda namuose 19 val. susitiks su Plungės ,,Olimpu“ (7 pergalės, 2 pralaimėjimai), o lapkričio 26 d. išvykoje – su Kauno rajono ,,Omega“ (6 pergalės, 4 pralaimėjimai).