„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, tęsia kovas šių metų Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione. Namuose dar nepralaimėjusi „Kretingos“ komanda palaužė marijampoliečių pasipriešinimą, bet išvykoje buvo patirtas dar vienas pralaimėjimas prieš turnyro lyderius „Gargždų SC“ krepšininkus. Sužaidusi 8 turus „Kretingos“ komanda su 5 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais užima V poziciją.

Lapkričio 11 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 85:73 (27:12; 19:21; 14:21;25:19) nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvą-Mantingą-II“ (3 pergalės, 4 pralaimėjimai). „Kretingos“ komanda puikiai pradėjo rungtynes ir po Stepono Markaus tritaškio įgijo 19 taškų persvarą (9 min. – 27:8), o prasidėjus II kėliniui, po Gedimino Drungio dvitaškio susikrovė ir 20 taškų pervarą (12 min. – 32:12). Po didžiosios pertraukos varžovams pavyko atsitiesti ir išlyginti rezultatą (24 min. – 46:46), bet kretingiškiai iki kėlinio pabaigos susigrąžino 6 taškų pranašumą (30 min. – 60:54). Paskutiniame kėlinyje varžovams keletą kartų pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, bet sėkmingiau rungtynes užbaigė „Kretingos“ komanda, įsirašiusi dar vieną pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Aidas Viskontas (11 rez. perdavimų) – 16, Linas Markaitis – 14, Rytis Zabita (6/7 dvitaškiai, 16 atk. kamuol.) – 13, Linas Jonuška ir Mantas Aukselis – po 12, Gediminas Drungys (7 rez. perdavimai) ir Steponas Markus – po 9, Eimantas Poškus.

Lapkričio 12 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 81:94 (21:24; 16:27; 26:13; 18:30) nusileido „Gargždų SC“ (7 pergalės, 1 pralaimėjimas) komandai. Šiame susitikime varžovai rungtynes pradėjo spurtu 0:8 (3 min.), bet „Kretingos“ komanda nepasimetė ir iki kėlinio pabaigos priartėjo prie varžovų (10 min. – 21:24). Antrojo kėlinio pradžioje varžovai surengė dar vieną spurtą ir pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (14 min. – 26:36), o iki kėlinio pabaigos padidino savo pranašumą iki 14 taškų (20 min. – 37:51). Trečiajame kėlinyje kretingiškiai, pademonstravę gerą gynybą ir sėkmingai žaidę puolime, sumažino savo atsilikimą iki minimumo (30 min. – 63:64), bet IV kėlinyje gargždiškiai pataikė net 8 tritaškius ir sugebėjo palaužti kretingiškių pasipriešinimą.

Kretingos ,,Kretinga“: Aidas Viskontas (7/8 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 24, Linas Jonuška – 16, Linas Markaitis (3/6 tritaškiai) – 15, Rytis Zabita – 9, Gediminas Drungys – 8, Mantas Aukselis – 7, Steponas Markus – 2, Eimantas Poškus.

Lapkričio 19 d. Kretingos komanda išvykoje išbandys jėgas su Akmenės SC-KK ,,Akmenės cementas“ (4 pergalės, 4 pralaimėjimai) krepšininkais.