Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 16 %
Naktį1°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Nidoje patyrė nepakartojamų įspūdžių

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Naujienos
  • 2015-07-28

Kretingos kultūros centro Darbėnų skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Ontrep“ mūsų kraštiečio Premjero patarėjo Antano Vinkaus dėka viešėjo Nidoje ir iš šio Pamario krašto miestelio parsivežė nepakartojamų įspūdžių.

Susitikimas su Nidos klebonu Rimvydu Adomavičiumi „Ontrep“ muzikantams ir dainininkams įsimins ilgam.

„Ši kelionė – dovana mums už pergalę televizijos laidoje „Duokim garo!“. Visą kelionę jautėme nuolatinę Antano Vinkaus globą – jam buvo svarbu, ar mums ko netrūksta, ar viskas vyksta, kaip suplanuota. Patyrėme, jog šis žmogus – ne tik be galo rūpestingas, bet yra didelės ir atviros širdies“, – gero žodžio kraštiečiui negailėjo Darbėnų skyriaus ir kapelos vadovas Artūras Juška.

Darbėniškius muzikantus bei juos lydėjusius aktyviausius sirgalius pasitiko Neringos miesto tarybos sekretorė Regina Venckienė, pasirūpinusi turininga ekskursija ir gyvenimo sąlygomis –mūsų krašto delegacija buvo apgyvendinta Neringos gimnazijoje.

„Apsilankėme privačioje Gintaro galerijoje-muziejuje, kuriame sužinojome apie gydomąsias gintaro savybes, žinias praturtinome Tomo Mano namelyje-muziejuje, plaukiojome jachta „Neringa“, daug vaikščiojome ir grožėjomės Nidos krašto gamta“, – kelionės įspūdžiais dalinosi A. Juška, pasidžiaugęs, jog kai kurie kelionės dalyviai turėjo galimybę įgyvendinti savo svajonę – pagaliau pamatyti Nidą.

Viešėdami Nidoje, darbėniškiai aplankė ir Tomo Mano namelį-muziejų, ir privačią Gintaro galeriją.

Įspūdį darbėniškiams paliko ne tik Nidos katalikų bažnyčia su Stanislovo Kuzmos sukurta Nukryžiuotojo skulptūra, marmurine krikštykla, freskomis, bet ir susitikimas su Nidos katalikų bažnyčios parapijos klebonu Rimvydu Adomavičiumi, kuris, turėdamas gražų gerą balsą, surengė nedidelį koncertą. „Mums beliko tik pritarti“, – bendryste džiaugėsi kapelos vadovas.

O kokia gi kelionė į Nidą be rūkytos žuvies – ja, ką tik iš rūkyklos, kelionės organizatorių rūpesčiu ir buvo pavaišinti darbėniškiai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas