Vasario 13 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė “Kretinga” išvykoje 71:75 (9:19; 24:14; 15:20; 23:22) paskutinėmis sekundėmis nusileido Biržų ,,Rinkuškių alaus” (14 pergalių, 12 pralaimėjimų) komandai. Kretingiškiai II kėlinio viduryje turėjo 12 taškų deficitą (15 min. – 17:29), bet 16:4 laimėta atkarpa leido išlyginti rezultatą (20 min. – 33:33). Šiame susitikime rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis – varžovai lemiamu metu pataikė du svarbius tritaškius ir, nors kretingiškiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, ja nepasinaudojo

Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo ir taškų pelnė: Martynas Airošius – 20, Domantas Šimaitis – 14, Mindaugas Lukauskas ir Jurgis Petrauskas – po 10, Linas Jonuška – 6, Rytis Zabita – 5, Gediminas Drungys – 4, Henrikas Lubinas – 2.

Vasario 14 d. kretingiškiai namuose 75:64 (20:18; 17:13; 19:16; 19:17) nugalėjo Kauno ,,Sabonio KC“ (5 pergalės, 21 pralaimėjimas) komandą. Šiame susitikime kretingiškiai spurtavo III kėlinio viduryje, kuomet po Ryčio Zabitos taiklaus dvitaškio įgijo 15 taškų persvarą (25 min. – 46:31), bet ketvirtajame kėlinyje po varžovų taiklaus tritaškio komandas skyrė vos 3 taškai (36 min. – 62:59). Vis dėlto kretingiškiai per likusį laiką atstatė dviženklį pranašumą ir ramiai užbaigė rungtynes. Šio savaitgalio susitikimų metu Kretingos komanda dėl traumų neteko dviejų svarbių žaidėjų – Domanto Šimaičio ir Mindaugo Lukausko.

,,Kretinga“: Martynas Airošius – 20, Gediminas Drungys (4/5 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 25 naud. balai) – 18, Linas Jonuška – 13, Rytis Zabita – (15 atk. kamuolių, 25 naud. balai), Valdas Raudonis – 7, Henrikas Lubinas – 3, Jurgis Petrauskas ir Eimantas Poškus – po 2, Mindaugas Lukauskas.

Šį savaitgalį kretingiškiai abejas rungtynes žais namuose: vasario 20 d. 18 val. rungtyniaus prieš Neringos ,,Kuršius“ (11 pergalių, 16 pralaimėjimų), o vasario 21 d. 16 val. kovos prieš Akmenės SC-KK ,,Akmenės cementą“ (18 pergalių, 8 pralaimėjimai).