Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Sausio mėnesį “Kretingos” vyrų krepšinio rinktinė baigė dvejomis išvykų varžybomis su Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono lyderiais.

Staigmenų pateikti nepavyko - buvo patirti du pralaimėjimai: 11 pergalių iškovoję ir 12 pralaimėjimų patyrę “Kretingos” krepšininkai smuktelėjo viena pozicija žemyn ir užima VIII turnyrinės lentelės poziciją.

Sausio 30 d. “Kretingos” komanda 61:84 (12:22; 22:17; 5:22; 22:20) neprilygo “Tauragės” krepšinio klubui (20 pergalių, 3 pralaimėjimai). Šiame susitikime mūsų miesto atstovai prieš tauragiškius priešinosi du kėlinius, po kurių komandas skyrė tik 5 taškai (34:39). Vis dėlto po ilgosios pertraukos šeimininkai įrodė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes 23 taškų skirtumu.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Gediminas Drungys – 12, Martynas Airošius – 11, Linas Jonuška – 9, Jurgis Petrauskas ir Henrikas Lubinas – po 6, Rytis Zabita ir Eimantas Poškus – po 5, Valdas Raudonis – 4, Mindaugas Lukauskas – 3, Aurelijus Baltrimas.

Sausio 31 d. kretingiškiai 63:80 (17:19; 12:24; 21:19; 13:18) nusileido prieš Telšių ,,Telšius“ (21 pergalė, 2 pralaimėjimai). Kova taškas į tašką vyko tik I kėlinyje, kurio metu kretingiškiai kelis kartus buvo išsiveržę į priekį, bet II kėlinio metu namuose rungtyniavę telšiškiai sukaustė kretingiškių puolimą ir nutolo 29:43. Nors po trijų kėlinių komandas skyrė 12 taškų, šeimininkai surengė dar vieną sėkmingą atkarpą ir nebeleido grėsmingiau priartėti.

,,Kretinga“: Martynas Airošius – 17, Linas Jonuška – 13, Jurgis Petrauskas – 10, Gediminas Drungys ir Rytis Zabita – po 8, Mindaugas Lukauskas – 5, Valdas Raudonis – 2, Aurelijus Baltrimas ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Vyriausiasis komandos treneris Arimantas Mikaločius, komentuodamas savaitgalio rungtynes, teigė: „Savaitgalis buvo labai sunkus. Dėl ligos negalėjo padėti du svarbūs žaidėjai – Domantas Šimaitis ir Steponas Markus. Žaidėme su RKL I ir II vietą užimančiomis komandomis, kurios taškų nedalina niekam, ypač namuose. Pralaimėjome abiejose varžybose tik vieną kėlinį, kuris ir nulėmė rungtynių baigtį. Dabar visas pastangas dėsime į likusias 7 varžybas.“

Vasario 6 d. 18 val. Kretingos komanda namuose priims Kuršėnų ,,Grafų baldų-Kristalo” (16 pergalių, 7 pralaimėjimai) krepšininkus, o vasario 7 d. 16 val. taip pat namuose bandys dar kartą nugalėti Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos-II” (7 pergalės, 15 pralaimėjimų) krepšininkus.