Lapkričio 21 dieną “Kretingos” vyrų krepšinio rinktinė po atkaklios kovos 68:78 (19:12; 15:21; 17:21; 17:24) pralaimėjo prieš vieną iš dviejų be pralaimėjimų žengiančių komandų - Telšių ,,Telšius”. Trečiajame kėlinyje po Gedimino Drungio dvitaškio ,,Kretingos” krepšininkai įgijo 11 taškų pranašumą (23 min. - 44:33), bet po ,,šalto dušo” pabudę Žemaitijos sostinės atstovai prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį (30 min. - 51:54) – 39-ąją minutę po Domanto Šimaičio dvitaškio komandas skyrė 5 taškai (68:73), bet per likusį laiką kretingiškiai taškų nebepelnė ir leido varžovams iškovoti pergalę dviženkle persvara.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (11 atk. kamuolių, 22 naud. balai) – 18, Domantas Šimaitis ir Linas Jonuška – po 15, Gediminas Drungys (4/5 dvitaškiai, 8 rez. perdavimai) – 9, Martynas Airošius – 8, Valdas Raudonis – 3, Jurgis Petrauskas, Henrikas Lubinas ir Eimantas Poškus taškų nepelnė.

Lapkričio 22 dieną ne visos sudėties rungtyniavę kretingiškiai išvykoje 66:104 pralaimėjo prieš Kuršėnų ,,Grafų baldų-Granultos“ (8 pergalės, 1 pralaimėjimas) krepšininkus ir šį sezoną patyrė pirmąjį sutriuškinimą. Po didžiosios pertraukos, 24-ąją minutę, po Martyno Airošiaus tritaškio komandas skyrė tik 7 taškai (48:55), bet per likusį laiką tik 16 taškų sukrapštę kretingiškiai nebeprilygo varžovams ir patyrė skaudų pralaimėjimą.

,,Kretinga“: Domantas Šimaitis (6/11 tritaškiai) – 31, Martynas Airošius (7 atk. kamuoliai) – 11, Jurgis Petrauskas – 8, Rytis Zabita – 7, Valdas Raudonis – 6, Henrikas Lubinas – 2, Šarūnas Stankus – 1, Gediminas Drungys taškų nepelnė. Lapkričio 28 dieną kretingiškiai išvykoje rungtyniaus prieš Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos- II“ (3 pergalės, 6 pralaimėjimi) komandą, o lapkričio 29 dieną namuose 16 val. – prieš Biržų ,,Rinkuškių alaus“ (5 pergalės, 4 pralaimėjimai) krepšininkus.