Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Spalio 31 dieną, penktadienį, Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 59:90 (17:30; 7:18; 17:17; 18:25) pralaimėjo prieš vienus iš Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono lyderių – Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkus (3 pergalės, nė vieno pralaimėjimo). Rungtynes sėkmingiau pradėjo uostamiesčio krepšininkai, kurie jau I kėlinyje įgijo apčiuopiamą persvarą (7 min. - 11:27), o II kėlinio pabaigoje įgijo ir triuškinamą 24 taškų persvarą (20 min. - 24:48). Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos, o klaipėdiečiai savo pranašumą dar labiau padidino.

,,Kretinga”: Gediminas Drungys - 16, Domantas Šimaitis - 13, Linas Jonuška - 9, Martynas Airošius - 7, Rytis Zabita - 4, Mindaugas Lukauskas ir Steponas Markus – po 3, Jurgis Petrauskas ir Vitalijus Kozys - po 2, Valdas Raudonis ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Artimiausias rungtynes namuose „Kretingos“ krepšininkai žais lapkričio 7 dieną prieš Kauno ,,United - Radijas Tau” (nė vienos pergalės, 1 pralaimėjimas), o lapkričio 8 dieną išbandys jėgas su Kauno rajono ,,ASU/Tornado” (be pergalių, 3 pralaimėjimai) krepšininkais.