Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Išlaikant gražią tradiciją, Kretingos sporto mokyklos salėje įvyko tarpinstitucinis krepšinio turnyras „Draugaukime“, kuriame dalyvavo policijos, pasieniečių ir mokinių komandos.

Krepšinio „3x3“ turnyre rungėsi 9 komandos: po 2 – iš Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos bei Vydmantų vidurinės mokyklos, po 1 – iš Pranciškonų gimnazijos, Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos. Azartiškoje kovoje dėl oranžinio kamuolio dalyvavo ir pareigūnai – dvi Kretingos rajono policijos komisariato komandos bei viena Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos tarnybos.

„Turnyrą „Draugaukime“ kasmet organizuojame kartu su Švietimo skyriaus specialistais ir Sporto mokykla, - bendradarbiavimu pasidžiaugė Kretingos rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas Kęstutis Bončkus. – Ir pareigūnai, ir mokiniai noriai dalyvauja turnyre, nes tai yra proga pabendrauti neformalioje aplinkoje, užsimegzti šiltiems, žmogiškiems, pagarbiems santykiams, bendradarbiavimo idėjoms. Šio renginio prasmę atskleidžia ir tai, kad jis yra skirtas savaitei „Be patyčių“.

Nors bendravimas, o ne laimėjimai yra pagrindinis turnyro „Draugaukime“ tikslas, tačiau smagu ir būti įvertintiems. Turnyro I ir II vietas laimėjo Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komandos: aukščiausią vietą iškovojo Vilius Stonkus, Henrikas Lubinas, Valdas Raudonis ir Eimantas Uosis, sidabro laimėtojais tapo Aivaras Galdikas, Aurimas Girdenis, Deivydas Kuzavas, Donatas Barkauskas. Turnyro III vietą pelnė Pranciškonų gimnazijos komanda: Antanas Lapė, Rokas Grudzinskas, Simonas Mažionis ir Matas Puotkalis.

Prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, visi dalyviai – padėkos raštais ir atminimo dovanomis.