Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Iš Vilniaus atvirų karatė kiokiušin varžybų Kretingos karatekos parsivežė 7 aukso bei po 8 sidabro ir bronzos apdovanojimus.

Efektingi Edvardo Petrausko smūgiai koja

Savo amžiaus grupėje čempionais tapo: Edvinas Juozaitis, Matas Jonauskas, Antanas Jonušas, Ernesta Meškytė, Ugnė Drungilaitė, Gražvydas Gružininkas, Andrius Gelžinis.

Vicečempionais tapo: Rokas Antipovas, Žymantas Gružininkas, Greta Jonutytė, Jokūbas Keras, Salvijus Linnik, Edvardas Petrauskas, Vilius Pinikas, Edas Stonkus.

Bronzos medalius iškovojo: Smiltė Balčytytė, Greta Intaitė, Edvinas Jonuševičius, Danielius Mizgiris, Laurynas Stankus, Fausta Šerpetytė, Margarita Venslovaitė, Laura Žvaginytė.

Šiose tradicinėse varžybose varžėsi per 500 sportininkų iš 8 Lietuvos karatė mokyklų. Varžyboms vaikus parengė Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis, kurių auklėtiniai vasarį jėgas išbandys Lietuvos jaunių-suaugusiųjų čempionate.