Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Baigiantis metams Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“ sužaidė dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes, kurios kretingiškiams klostėsi netolygiai.

„Kretingos“ krepšininkai išvykoje 78:85 (17:24, 23:15, 19:22, 19:24) nusileido Kauno rajono „Tornado“ (5 pergalės, 12 pralaimėjimų). Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė šeimininkams ir jo pabaigoje jie įgijo 7 taškų pranašumą (10 min. - 24:17), bet II kėlinį tritaškiu užbaigęs Gediminas Drungys leido į ilgąją pertrauką kretingiškiams išeiti pirmaujant 1 tašku (20 min. - 39:40). Atkakli kova vyko ir po didžiosios pertraukos, bet sėkmingiau rungtynių pabaigoje sužaidę kauniečiai iškovojo pergalę. Šeimininkai į Kretingos komandos krepšį įmetė net 10 tritaškių. Pirmoji tarpusavio akistata Kretingoje buvo pasibaigusi kretingiškių pergale 90:83.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Gediminas Drungys (11 rez. perdavimų) – 21, Kęstutis Mačijauskas (7/11 dvitaškių) – 18, Linas Narkus ir Steponas Markus – po 10, Ramūnas Strazdauskas – 9, Vaidas Ruzgaila – 5, Kęstutis Monkus – 3, Valdas Raudonis – 2, Juozas Statnickas, Henriklas Lubinas ir Aurimas Bulsis taškų nepelnė.

Labai svarbiose namų rungtynėse „Kretinga“ dar kartą nugalėjo 80:79 (20:23, 22:21, 20:22, 18:13) Neringos „Kuršius“ (2 pergalės, 15 pralaimėjimų). Šių labai svarbių varžybų pradžioje vyko atkakli kova, nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, o po dviejų kėlinių Neringos krepšininkai pirmavo 2 taškais (20 min. - 42:44). Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams pavyko įgyti ir 7 taškų persvarą (29 min. - 59:66). Dramatiškai susiklostė susitikimo pabaiga, esant lygiam rezultatui (40 min. - 79:79) svečiai, likus žaisti dvi sekundes, buvo nubausti nesportine pražanga, o vieną iš dviejų baudų realizavęs Kęstutis Mačijauskas leido kretingiškiams džiaugtis labai svarbia pergale 80:79.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Kęstutis Mačijauskas – 20, Gediminas Drungys (7/10 dvitaškiai, 12 rez. perdavimų) – 17, Vaidas Ruzgaila (6/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 13, Ramūnas Strazdauskas ir Aurimas Bulsis - po 8, Kęstutis Monkus – 7, Steponas Markus – 4, Linas Narkus – 2, Henrikas Lubinas – 1, Valdas Raudonis, Juozas Statnickas ir Tomas Lenkimas taškų nepelnė.

Kovas RKL Kretingos komanda pratęs sausio 10 dieną 18 valandą namuose prieš Tauragės KK ,,Tauragę“ (14 pergalių, 3 pralaimėjimai), o sausio 11 dieną išvykoje kausis su Kauno ,,Sabonio KC“ (4 pergalės, 13 pralaimėjimų) krepšininkais.