Vasarą palydėjo sportuodami

• Aurimas RAPALIS
  • 2013-08-27

Salantų miesto sporto organizatoriaus Romualdo Lekniaus iniciatyva Salantuose įvyko tradicinės sporto varžybos, skirtos moksleivių, studentų palydėtuvėms į mokslus. Ta proga Salantų gimnazijos stadione įvyko gatvės krepšinio „3x3“ turnyras bei futbolo „7x7“ varžybos.

Tarp septynių turnyre dalyvavusių krepšinio komandų nugalėjo salantiškiai „Salantai“ (Jonas Galdikas, Tomas Narmontas, Ovidijus Jonaitis), II vietą užėmė vydmantiškių komanda „Strazdas“ (Aivaras Bražinskas, Laimonas Strazdas, Nerijus Stonkus, Vytautas Vingis), trečia – salantiškių komanda „SB-Kiemas“ (Ernestas Bružas, Julius Paulauskas, Gytis Donauskas). Taip pat turnyre dalyvavo svečiai iš Kretingos, Šauklių ir Grūšlaukės. Salantų sporto organizatorius R. Leknius už aktyvią sportinę veiklą ir krepšinio pasiekimus padėkos raštą įteikė salantiškiui Jonui Galdikui.

Futbolo turnyre dalyvavo keturios komandos. Pirmąją vietą iškovojo Salantų jaunimo komanda „Salantas“ (Martynas Draukšas, Martynas Kundrotas, Martynas Beniušis, Zigmas Bertašius, Aivaras Ignieris, Mantas Drungilas, Arvydas Narkus, Linas Stanius), antri liko Skuodo „Lafesta“, treti – Salantų veteranai „Kooperatininkas“, o ketvirta – Mosėdžio jaunimo komanda.

Šiuo tradiciniu renginiu R.Leknius baigė savo, kaip sporto organizatoriaus, darbą, už kurį sulaukė padėkos iš Salantų sporto mėgėjų.