Salantų krepšinio klubo “Vėjas” nariai kartu su bendraminčiais jau antrus metus iš eilės Mindaugines paminėjo žaisdami krepšinį. Salantiškio Stasio Bružo sodyboje įvyko krepšinio turnyras sodybos šeimininko prizams laimėti. Rungėsi 6 komandos.

Krepšinio varžybų dalyviai po apdovanojimų

Pirmą vietą iškovojo “Mergininkai” (Laimonas Einikis, Julius Paulauskas, Marius Martišius), antras buvo “Vėjas” (Tomas Narmontas, Vytenis Vainušis, Daivaras Pocius), trečia – “Rinktinės” komanda (Alvydas Grikpėdis, Povilas Grikpėdis, Vilius Šiaulys). Šventės dalyviai rungėsi baudų, tritaškių metimo konkursuose. Po varžybų visi vakarojo ir vaišinosi sodybos šeimininkų paruoštomis vaišėmis. Šventėje dalyvavę sportininkai pasidžiaugė, kad tokie renginiai neleidžia jaunimui šlaistytis gatvėmis, o skatina prasmingai leisti laisvalaikį.

Tą pačią dieną Salantų kultūros centro skverelyje įvyko tradicinis šaškių-šachmatų “Žaibo” turnyras Kultūros centro prizams laimėti, skirtas Valstybės dienai paminėti.

Šaškių varžybose nugalėtoju tarp 5 dalyvių tapo Kazimieras Galdikas, antras buvo Stasys Kubilius, trečias – Zigmas Juronis.

Šachmatų varžybose rungėsi 11 dalyvių. Pirmąją vietą iškovojo pas senelius iš Vilniaus apsilankęs septintokas Juozapas Ivanauskas, antrą vietą pelnė Zigmas Juronis, trečią – Vincas Ivanauskas.

Devintą valandą vakaro salantiškiai susirinko prie Tūkstantmečio paminklo. Sugiedojus Lietuvos valstybės himną, įvyko Salantų kultūros etnograginio ansamblio, vadovaujamo Danutės Venckienės, koncertas “Po vasaros dangum”.