Karatekų laimėjimai

• 2013-06-18

Atvirose Vilniaus karatė kiokušin varžybose dalyvavo „Shodan“ karatė mokyklos auklėtiniai kretingiškiai, kurie iškovojo 2 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus.

Šodaniečiai su savo mokytoju Luku Kubiliumi varžyboms Vilniuje pasibaigus

Nugalėtojų vardus iškovojo Greta Jonutytė ir Laura Pikturnaitė, kuri pirmą kartą išbandė jėgas kovodama su labiau patyrusiomis varžovėmis.

Vicečempionų vardus pelnė Matas Jonauskas, Edvinas Juozaitis, Edvinas Gerasimenko ir Rokas Šimonis, bronzos medalius – Laura Žvaginytė, Simas Katauskas, Gražvydas Gružininkas.

„Nors medalių ir nelaimėjo, pagyrimo nusipelnė Margarita Venslovaitė, Vidmantas Anužis, Žymantas Gružininkas“, - auklėtinių pažangą įvardino mokytojas Lukas Kubilius ir treneris Aivaras Baltmiškis, kurių ugdomi karatekos mėnesio pabaigoje dalyvaus Klaipėdoje įvyksiančiose „Baltijos“ taurės varžybose. Jomis bei smagia sportine stovykla Baltijos pajūryje šodaniečiai ir užbaigs šį sezoną.