Išsaugotas komandos branduolys – pergalės garantas

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2013-04-26

Rajono krepšinio Didžiosios taurės varžybas laimėjo komandos „Sanpola-Baltija“ krepšininkai, kurie savo varžovę – „Viruso“ komandą - nugalėjo rezultatu 105:93.

Komanda „Sanpola-Baltija“ - daugkartinė Didžiosios krepšinio taurės nugalėtoja.

Ir nors pirmuosius du kėlinius „Virusas“ turėjo ne mažiau kaip 10 taškų pranašumą, žaidė rezultatyviai ir neleido priartėti priešininkams, „Sanpola-Baltija“ vis dėlto sugebėjo persverti rezultatą – po trijų kėlinių ši komanda pirmavo jau 3 tšk., o ketvirtajame, padidinusi žaidimo tempą, laimėjo ir varžybas. Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Arnas Gudžiūnas (26) ir Gediminas Drungys (21), „Viruso“ komandoje – Vaidas Ruzgaila (25) ir Žilvinas Jašinskas (17).

„Smagu, kai komandai sekasi, ir tą sėkmę iliustruoja rezultatas: Didžiąją taurę iškovoti mums pavyksta jau nebe pirmus metus, - pasidžiaugė komandos „Sanpola-Baltija“ vadovas Evaldas Jodkonis. – Manau, jog pergalių garantas yra mūsų pastovumas: komandai, kuri suburta daugiau negu prieš 10 metų, pavyksta išsaugoti branduolį, kurio patirtis dera su jaunų žaidėjų, kasmet papildančių komandą, veržlumu ir energija“.

Komanda „Sanpola-Baltija“ – nuolatinė rajono krepšinio pirmenybių, krepšinio taurės varžybų dalyvė, tad ir kito sezono planai siejasi būtent su šiais tradiciniais sporto renginiais.

Kadangi daugiau negu pusė „Kinder“ komandos žaidėjų išvyko dirbti į užsienį, ši komanda nebespėjo sužaisti finalinių varžybų, tad trečią vietą be kovos užėmė sporto klubas „Granitas“, kurio krepšininkai ir pasidabino bronzos medaliais.

Naudingiausi Didžiosios taurės komandų žaidėjai: Gediminas Drungys („Sanpola-Baltija“), Nerijus Stonkus („Virusas“), Dalius Daukantas (SK „Granitas“), Andrius Burba („Kinder“), Artūras Bručkus („Kūlupėnai“), Mindaugas Naudžiūnas („Urbovita“).