Kiekvienais metais Darbėnų seniūnijos sporto klubas „Darba“ pirmininkas ir seniūnijos sporto organizatorius Rolandas Juknevičius rengia krepšinio turnyrą mokytojui Juozui Bikinui atminti.

Turnyro komandos prizininkės bei (priekyje – iš kairės) komanda nugalėtoja „Senjorai“: Sigitas Lubys, Darius Motiejauskas, Aivaras Lūžys, Jonas Šaučiulis, Kazys Maksvytis, Valentas Butkus, Kęstutis Matušauskas, Svajūnas Butkus, Audrius Ruikis.

Šiais metais į tradicinį krepšinio turnyrą susirinko rekordinis komandų skaičius – net 11. Jame varžėsi septynios Darbėnų miestelio komandos, Įpilties, Grūšlaukės ir Vaineikių komandos iš Darbėnų seniūnijos bei iš Darbėnų kilę patyrę krepšinio žaidėjai. Varžybos vyko olimpine sistema, kai pralaimėjusi komanda iškrenta iš tolimesnės kovos. Kadangi kiekviena pergalė – lemiama, žaidėjai negailėjo jėgų ir kovėsi iki paskutinio prakaito lašo. Po I etapo turnyrą paliko „Mokyklos“, „Įpilties“ ir „Vaineikių“ komandos. Nesėkmingai ketvirtfinalis susiklostė „Laukžemės gatvės“, „Centro“, „Grūšlaukės“ ir „Vaineikių gatvės“ komandoms. Jos ketvirtfinalyje pralaimėjo ir iškrito iš tolimesnių varžybų. Pusfinalyje pralaimėję, dėl III vietos varžėsi „Vilties gatvės“ ir „Skuodo – Vidurinės gatvių“ rinktinės. Po įtemptos kovos 72:67 mažąjį finalą laimėjo „Vilties gatvės“ krepšininkai. Didžiajame finale susitiko patyrę „Senjorai“ ir mažiau patirties turintys „Svajonių“ komandos krepšininkai. Ir, kaip turnyro pradžioje išpranašavo patyręs krepšinio teisėjas Rolandas Žiubrys, nugalėtojais tapo žaidžiančiojo trenerio Kazio Maksvyčio vadovaujama „Senjorų“ komanda, „Svajonių“ krepšininkus nugalėjusi 55:41.

Baudų metimo konkursą laimėjo Kęstutis Matušauskas iš Darbėnų, antras liko Antanas Stonkus iš Grūšlaukės, trečias – Jonas Šaučiulis iš Darbėnų. Porinių tritaškių metimo konkurse nugalėtojais tapo Julius Lubys ir Aivaras Žilinskis (Darbėnai), antri – Modestas Galdikas ir Rytis Galdikas (Darbėnai), treti – Antanas Stonkus ir Dovydas Barasa (Grūšlaukė).