krepšininkai, gimę 2000 m. ir treniruojami Arimanto Mikaločiaus, sėkmingai sužaidė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LMKL) III diviziono finalinio ketverto susitikimus, kurie įvyko Biržuose: kretingiškiai užėmė I v. ir bandys pasinaudoti galimybe patekti į aukštesnį, tai yra II, divizioną.

LMKL III diviziono finalinio ketverto varžyboms pasibaigus Kretingos sporto mokykos krepšininkai, treniruojami Arimanto Mikaločiaus, šventė pergalę.

Kad pasiektų savo tikslą, A.Mikaločiaus auklėtiniams reikia pergalingai sužaisti su Šilutės sporto mokyklos komanda, kuri II divizione užėmė paskutinę vietą.

Pirmąją turnyrinės lentelės poziciją kretingiškiai iškovojo, 82:52 nugalėję Š.Marčiulionio KA-SEB komandą (Šarūnas Stankus – 26 tšk., pripažintas naudingiausiu komandos žaidėju, Justas Vieversys – 20, Edgaras Danys – 14, Gabrielius Asauskas – 10, Arnas Sabaliauskas – 9), 75:44 įveikę Kauno KA „Snaiperį“ (J.Vieversys – 21, A.Sabaliauskas – 13, Š.Stankus – 11, G.Asauskas – 9, E.Danys – 5, Kornelijus Stonkus – 5) bei 67:46 laimėję prieš aikštės šeimininkę – Biržų sporto mokyklos komandą (J.Vieversys ir E.Danys – po 20, Š.Stankus ir K.Stonkus – po 8, Rokas Beržonskis – 5, A.Sabaliauskas – 4).

„Žaisdami finalines rungtynes, vaikai atidavė visas jėgas. Visą sezoną dirbome sunkiai, tačiau pasiekėme tai, ko norėjome. Manau, jog vaikinai nugalėjo pelnytai“, - auklėtinių pasirodymą komentavo A.Mikaločius, vildamasis, jog krepšininkai sėkmingai žais ir patekę į II divizioną.

*

Galutinė turnyrinė lentelė: I v. – Kretingos SM, II v. – Biržų SM, III v. – Kauno KA „Snaiperis“, IV v. – Vilniaus Š.Marčiulionio KA-SEB.

Galimybę patekti į LMKL II divizioną turi 2 komandos, užėmusios I ir II v.