Kretingos vyrų krepšinio rinktinė “Kretinga“ sužaidė paskutiniąsias šio sezono atkrentamąsias varžybas prieš Neringos ,,Kuršių“ komandą ir, laimėjusi seriją rezultatu 2:0, išsaugojo vietą A divizione ir užbaigė savo sezoną RKL (Regionų krepšinio lygoje).

Penktadienį Kretingos krepšininkai išvykoje po atkaklios kovos nugalėjo Neringos ,,Kuršius“ 85:79 (16:14, 20:17, 19:27, 30:21) ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Po I kėlinio kretingiškiai turėjo minimalų pranašumą, II kėlinyje šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau paskutinių 6 minučių atkarpą 16:6 laimėję kretingiškiai prieš didžiąją pertrauką įgijo 5 taškų persvarą (36:31). Trečiojo kėlinio pradžioje kretingiškiams buvo pavykę įgyti ir 9 taškų persvarą (22 min. - 40:31), bet kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė Neringos ,,Kuršių“ krepšininkams (58:55). Ketvirtą kėlinį aikštėje vyko atkakli kova, pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus, bet sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę kretingiškiai iškovojo labai svarbią pergalę. Šiose varžybose komandai negalėjo vadovauti vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius, jį pavadavo jo asistentas Vytautas Šližius, o šeimininkų komandai nepadėjo naudingiausias lygos žaidėjas Mantas Tomaševičius.

Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Vaidas Ruzgaila (6/7 baudos) – 19, Gediminas Drungys (7/13 dvitaškiai, 6 rez. perdvimai, 4 per. kamuoliai) – 18, Ramūnas Strazdauskas (6 atk. kamuoliai) – 13, Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 10, Steponas Markus – 9, Marius Vaitkus ir Kęstutis Monkus - po 7, Vilius Bruzdeilinas – 2, komandai taip pat atstovavo Henrikas Lubinas.

Sekmadienį Kretingoje kretingiškiai po dramatiškos kovos laimėjo 99:94 (23:26, 26:31, 27:16, 23:21). Rungtynes geriau pradėjo kretingiškiai ir iš karto išsiveržė į priekį, bet II kėlinio pabaigoje svečiams pavyko įgyti 8 taškų persvarą (57:49). Trečiojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko įgyti ir 10 taškų persvarą (31 min. 59:49), bet kėlinį sėkmingiau sužaidė gausybės žiūrovų palaikomi kretingiškiai, kurie po Martyno Airošiaus tritaškio aidint sirenai vėl persvėrė rezultatą savo naudai (76:73). Ketvirtajame kėlinyje Neringos krepšininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, bet dėl išnaudoto pražangų limito paskutiniąsias minutes tik trise aikštėje baigę svečiai nebepajėgė pakovoti dėl pergalės.

,,Kretingai“ taškus pelnė: Gediminas Drungys (7/12 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 28, Martynas Airošius (13/13 baudos, 5 atk. kamuoliai) – 24, Vaidas Ruzgaila 6/ 10 dvitaškiai) – 18, Linas Narkus (4/5 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 10, Ramūnas Strazdauskas (8 atk. kamuoliai) – 8, Marius Vaitkus – 7, Kęstutis Monkus ir Steponas Markus - po 2, komandai taip pat atstovavo Vilius Bruzdeilinas, Valdas Raudonis, Tomas Lenkimas ir Henrikas Lubinas.