Iškovoję pergalę, rengiasi naujiems startams

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2013-03-12

Pasibaigus rajono salės futbolo pirmenybėms, didžiąją pergalę šventė KKT-I („Klaipėdos konteinerių terminalo“) komanda. „Esame draugų kolektyvas“, - „Pajūrio naujienoms“ teigė Andrius Lukauskas, kurio vadovaujama komanda jau rengiasi naujiems startams: artimiausiu metu KKT futbolininkai žada savo jėgas išbandyti Klaipėdos „Sekmadienio futbolo lygoje“, komanda pergalės skonio nepamiršo ir Palangos miesto salės futbolo pirmenybėse, kur užėmė II v.

Rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtoja – KKT-I komanda

Rajono salės futbolo pirmenybėse dalyvavo dvi KKT komandos: viena buvo sudaryta iš futbolininkų iki 25-erių, antroji – iš vyresnių žaidėjų. Rajono pirmenybes laimėjo jaunimas, antroji komanda užėmė VI v. „Iš dviejų komandų tikrai kad surinksime pajėgią ekipą, galinčią apginti savo vardą“, - kalbėjo A.Lukauskas, patvirtinęs, jog galimybę dalyvauti ne tik Kretingoje rengiamose varžybose komandai suteikia jos rėmėjai, pasirūpinantys apranga, startiniais mokesčiais. Ateityje rėmėjai, kurių vardą garsina Kretingos futbolininkai, galbūt pasirūpins ir treniruočių sąlygomis. „Bendraujame ir futbolą žaidžiame jau 10 metų. Futbolas mums – ir laisvalaikis, ir gyvenimo būdas – viskas kartu. Beveik visa komanda esame Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai. Kaip ir visas komandas, taip ir mūsų paliečia laiko realijos: jaunimas išsivažinėja uždarbiauti, bet, kai tik yra galimybė, vėl sugrįžta. Svarbu, kad mums sekasi išsaugoti komandos branduolį“, - tvirtino komandos, kuri seniau žaidė „Aston Villos“ vardu, vadovas. Pergalę rajono salės futbolo pirmenybių finale dėl I v. KKT-I komandai išplėšti pavyko ne taip lengvai: po I kėlinio dar 3:1 pirmavo KKT varžovai – „Sanpolos-Baltijos“ futbolininkai. Tačiau II kėlinyje KKT-I pasinaudojo priešininkų nuovargiu, sužaidė tiksliau ir išlygino rezultatą iki 4:4, o per pratęsimą persvėrė rezultatą ir laimėjo 6:5. „Sanpolai-Baltijai“ įvarčius pelnė Juozas Kaliniauskas – 3, po 1 – Ramūnas Grikšas ir Germanas Vaniuchinas; aukso medalių laimėtojams – po 2 - Artūras Kurbangalijevas ir Mindaugas Šoblinskas, po 1 - Gediminas Žilys ir Mantas Mažionis.

Antros vietos laimėtoja – „Sanpola-Baltija“

Be staigmenų praėjo mažasis pirmenybių finalas – kova dėl III v.: „EG kompiuteriai“ jau po I kėlinio pirmavo 3:0. Antrajame kėlinyje jų varžovė „Sporto mokykla-I“ nors ir stengėsi, aktyviau puolė bei gynėsi, tačiau įveikti daugiau patirties turinčius „EG kompiuterių“ žaidėjus jai nepavyko: „Sporto mokykla-I“ pralaimėjo 1:7. Trečios vietos laimėtojų komandoje įvarčius įmušė Artūras Anužis – 4, po 1 – Alvydas Maksvytis, Andrius Burovas, Raimondas Alseika – 1; „Sporto mokyklos-I“ – Rokas Balsevičius. Rezultatyviausiais I lygos žaidėjais tapo: Artūras Anužis – 23 įvarčiai („EG kompiuteriai“), Audrius Tolis – 19 („Sanpola-Baltija“), Alvydas Maksvytis – 16 („EG kompiuteriai“). Geriausiu vartininku pripažintas Dainius Staponas iš KKT-I komandos.

Trečią vietą iškovojusi „EG kompiuterių“ komanda

Naudingiausi I lygos komandų žaidėjai: Gediminas Žilys (KKT-I), Germanas Vaniuchinas („Sanpola-Baltija“), Rokas Butavičius („EG kompiuteriai“), Vilius Augutis („Sporto mokykla-I“), Jurijus Kurbangalijevas (SK „Granitas“), Tadas Jaugelavičius (KKT-II), Vytautas Baltmiškis („Slėnis“), Vilius Stonkus (SK „Grafas“).