Vėl - pralaimėjimas

• 2013-01-22
Praėjusį penktadienį Kretingos ,,Kretinga“ sužaidė Regionų krepšinio lygos (RKL) 20-ojo turo rungtynes, kuriose po įnirtingos kovos rezultatu 77:84 (16:22, 19:30, 23:17, 19:15) pralaimėjo prieš Kuršėnų komandą ,,Grafų baldai-Kristalas“ (13 pergalių, 7 pralaimėjimai).

Rungtynių pradžia Kretingos komandai nieko gero nežadėjo, sėkmingai puolime žaidę Kuršėnų krepšininkai jau II kėlinio pabaigoje susikrovė 18 taškų persvarą (19 min. - 30:48). Trečiajame kėlinyje svečiai įgijo ir rekordinį 21 taško pranašumą (24 min. - 39:60), bet likusią kėlinio atkarpą laimėję 19:9 kretingiškiai sumažino savo atsilikimą iki 11 taškų. Ketvirtąjį kėlinį Kretingos krepšininkai pradėjo Ramūno Strazdausko ir Martyno Airošiaus tritaškiais ir varžovų persvara ištirpo iki 3 taškų (33 min. - 66:69). Po Ramūno Stazdausko dvitaškio kretingiškiams buvo pavykę priartėti ir iki 2 taškų (72:74), bet dėl išnaudoto pražangų limito aikštę palikus pagrindiniams žaidėjams „Kretingos“ krepšininkams nebepavyko pakovoti dėl pergalės.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ taškus pelnė: Martynas Airošius (3/4 tritaškiai, 10/10 baudų, 8 atk. kamuoliai) – 29, Ramūnas Strazdauskas (6 atk. kam.) – 13, Gediminas Drungys (7 atk. Kam.) – 11, Steponas Markus (9 atk. Kam.) – 9, Linas Narkus ir Vaidas Ruzgaila po – 5, Kęstutis Monkus – 4, Henrikas Lubinas – 1, šiose varžybose komandai taip pat atstovavo Marius Vaitkus, Valdas Raudonis, Tomas Lenkimas ir Simonas Mažionis.

Sausio 25 dieną Kretingos krepšininkai sužais išvykos varžybas prieš III turnyrinės lentelės vietoje esančius Alytaus ,,Savanorio“ (15 pergalių, 5 pralaimėjimai) krepšininkus, o artimiausias varžybas namuose žais vasario 1 dieną. Abejų varžybų pradžia - 18 valandą.