Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Praėjusį penktadienį Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje sužaidė varžybas prieš absoliučius Regionų krepšinio lygos (RKL) lyderius - Trakų KK ,,Trakus“ (17 pergalių, 1 pralaimėjimas) ir jiems pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 106:57 (19:13, 30:14, 30:11, 27:19). Dėl traumų ne pajėgiausios sudėties žaidę kretingiškiai lygiai sugebėjo kovoti iki 12-osios minutės, kuomet po Simono Mažionio dviejų taiklių baudų metimų rezultatas buvo 23:21, bet tada varžovai spurtavo 16:0 ir įgijo užtikrintą persvarą (16 min. - 39:21).

Šiose varžybose „Kretingai“ taškus pelnė: Steponas Markus – 13, Martynas Airošius – 11, Henrikas Lubinas – 9, Simonas Mažionis (9 atk. kamuoliai) – 8, Marius Vaitkus – 6, Karolis Katauskas ir Valdas Raudonis - po 3, Vaidas Ruzgaila, Tomas Lenkimas - po 2, komandai taip pat atstovavo Gediminas Drungys ir Linas Narkus.

Nesėkmingai Kretingos komandai susiklostė ir šeštadienio susitikimas namuose prieš Panevėžio ,,Bangenę-Aiverą“ (9 pergalės, 10 pralaimėjimų), kuriai pralaimėta 77:84 (19:16, 18:22, 22:27, 16:19). Rungtynes geriau pradėjo kretingiškiai, kurie įpusėjus II kėliniui po Martyno Airošiaus dvitaškio įgijo 8 taškų persvarą (15 min. - 33:25), bet kėlinį geriau užbaigę svečiai prieš didžiąją pertrauką įgijo minimalų pranašumą (37:38). Trečiajame kėlinyje aikštelėje vyravo nuožmi kova, bet baigiantis kėliniui Panevėžio ,,Bangenės-Aiveros“ krepšininkams pavyko įgyti 4 taškų pranašumą (61:65). Ketvirtajame kėlinyje persvarą turėjo panevėžiečiai, bet likus žaisti 4 minutes po Gedimino Drungio dvitaškio Kretingos komandai pavyko išsiveržti į priekį (36 min. - 73:72), bet po minutės pertraukėlės grįžę svečiai vėl įgijo apčiuopiamą persvarą (73:78). Po Mariaus Vaitkaus tritaškio kretingiškiams buvo pavykę priartėti iki 1 taško (77:78), tačiau 6 taškus be atsako pelnę panevėžiečiai sugebėjo išlaikyti persvarą ir iškovoti pergalę.

Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Martynas Airošius – 25, Linas Narkus (9 atk. kamuoliai) – 13, Ramūnas Strazdauskas – 10, Gediminas Drungys (8 rez. perdavimai) ir Steponas Markus - po 8, Marius Vaitkus (9 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) ir Simonas Mažionis - po 6, Tomas Lenkimas – 1, komandai taip pat atstovavo: Karolis Katauskas, Valdas Raudonis, Vaidas Ruzgaila ir Henrikas Lubinas.

Sausio 18 dieną Kretingos ,,Kretinga“ namuose žais prieš Kuršėnų ,,Grafų baldus-Kristalą“ (12 pergalių, 6 pralaimėjimai). Šių varžybų pradžia - 18 valandą.

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras:

„Savaitgalio varžybos buvo labai sunkios, kadangi komandai dėl traumų negalėjo padėti daug žaidėjų, ypač aukštaūgiai. Penktadienio varžybose leidau žaisti vien jaunimui, nes neturėjome jokių galimybių pakovoti dėl pergalės, o kitų sveikata - brangi, nes artėja lemiamos dvikovos. Šeštadienio rungtynėse Linas Narkus ir Gediminas Drungys žaidė kentėdami skausmus, nes norėjo padėti komandai. Namų rungtynėse turėjome galimybę laimėti, bet patys ja nepasinaudojome. Pergalė vyrams reikalinga labiau psichologiškai, negu pakilti į aukštesnę turnyrinės lentelės vietą. Kovosime toliau, nežadame nuleisti rankų.“